Kamery live
prognoza pogody

Czerpali korzyści z cudzego nierządu. Usłyszeli zarzuty

24 grudnia 2018 12:58

Śledztwo prowadzone od kilku miesięcy przez funkcjonariuszy z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu pod nadzorem  prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu doprowadziło do zatrzymania trzech mężczyzn podejrzanych o czerpanie korzyści z cudzego nierządu.

Czerpali korzyści z cudzego nierządu. Usłyszeli zarzuty

Pierwsze zarzuty w październiku usłyszał 36-letni mieszkaniec Nowego Targu. Natomiast 34-letni nowotarżanin i 40-latek z województwa podlaskiego usłyszeli zarzuty kilka dni temu. 

Z ustaleń policjantów wynika, że 36 i 40-latek “zatrudniali” w wynajmowanych przez siebie mieszkaniach i pokojach kobiety, które w zamian za ułatwianie im nierządu, oddawały część dochodu uzyskiwanego z prostytucji. Kobiety „pracowały” między innymi na terenie Nowego Targu,  Nowe Sącza, Zakopanego, Wadowic i Dębicy. 34-latek pełnił rolę kierowcy i przewoził kobiety uprawiające prostytucję do wynajmowanych mieszkań i pokoi hotelowych.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty czerpania korzyści majątkowych z uprawiania prostytucji przez kilka kobiet świadczących usługi seksualne w wynajmowanych do tego celu mieszkaniach lub pokojach.  Za przestępstwo z art. 204 §2 k.k podejrzanym grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Nowy Targ

/os

os 24.12.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również