Kamery live
prognoza pogody

Czas na wymarzone urlopy (VIDEO)

6 lipca 2017 20:50
Wyciszenie Włącz dźwięk

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ zakończyli pierwszy okres przygotowań do rozpoczynającego się już 10 września sezonu ligowego.

Trwał on 7 tygodni. W tym czasie nowotarżanie przerzucili setki kilogramów ciężarów na siłowni i wylali litry potów podczas zajęć w terenie.

Jestem zadowolony z pracy jaką wykonali zawodnicy. W tym okresie kładliśmy głównie nacisk na siłę i wytrzymałość. Mogę śmiało powiedzieć, że wszystko to sobie zaplanowaliśmy, został zrealizowane – mówi trener „Szarotek” Marek Ziętara.

Zawodnicy do treningów wrócą 24 lipca. – Po urlopach wrócimy jeszcze na chwilę do treningu ogólnorozwojowego, a od 1 sierpnia już chcemy rozpocząć treningi na lodzie – informuje szkoleniowiec.

Sezon „Szarotki” zainaugurują 10 września we własnej hali z Automatyką Stoczniowiec Gdańsk. Przetarciem przed ligą będą mecze sparingowe. Tych trener Ziętara zaplanował 8: 4 u siebie i 4 na wyjeździe.

Terminarz meczów sparingowych

8.8. – Spiska Nova Ves (dom) 

11.8. – Tauron GKS Katowice (wyjazd) 

16.8. – Unia Oświęcim (w)

18.8. – Unia Oświęcim (d)

22.8. – HC Presov (w)

25.8. – Spiska Nova Ves (w) 

29.8. – HC Presov (d) 

2.9. – GKS Katowice (d)

NT24TV 06.07.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również