nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Czarne chmury nad hokejem

Komplikuje się sytuacja nowotarskich szarotek. Polski Związek Hokeja na Lodzie wyznaczył ostateczny termin 31 lipca na złożenie przez Podhale Nowy Targ wszystkich niezbędnych dokumentów do gry w lidze. Jak dotychczas zarząd klubu nie jest w stanie zaświadczyć o przychodach w wysokości dwóch milionów złotych, problemy dotyczą również rozliczeń czy zabezpieczeń budżetowych.

Na tę chwilę Szarotki – jako jedyny klub hokejowy w Polsce – nie uzyskał licencji na grę w nadchodzącym sezonie. To pochodna sytuacji finansowej w jakiej znalazł się utytułowany klub z Nowego Targu. Spółka, która zaledwie trzy lata temu powstała, jeszcze kilka tygodni temu zadłużona była na pół miliona złotych. 

Więcej informacji na temat aktualnej sytuacji nowotarskiego klubu hokejowego znajdziecie w naszym materiale reporterskim, zamieszczonym poniżej. Zachęcamy do oglądania!

/ps/

/fot. mz/

10 3

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 komentarzy

Tatuś kolega cioci Magdy z Canady.

Lipiec 18, 2019, o 06:24:39

Pani Agata miała nosa w porę uciekła z tonącego statku i nawet synusia zabrała a poza tym to współczuje kontrahentom tym spółek którymi kieruje prezes KH i MMKS kolejni menadżerowie z wyższej półki jak się sam określił wcześniejszy prezes MMKS Robuś Z . Samozwańczy prezesi się nie sprawdzają jak się to nie zmieni to koniec z hokejem w Nowym Targu .

Tadeusz

Lipiec 18, 2019, o 14:11:07

Bardzo słaby materiał, w którym widać że autor nie ma zielonego pojęcia o hokeju i kłopotach tej dyscypliny sportu w całej Polsce. Podejrzewam, że artykuł miał na celu podcięcie klubowi skrzydła i zorbienie zamieszania. Dziwne przecież NTvK dzięki klubowi też promowała swoją działalność podczas relacji live, wydawało się że współpraca się układa i jest owocna. A tu taka drzazga w postaci słabego artykułu.

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna