Kamery live
prognoza pogody

Color Park: 90% powierzchni wynajęte, otwarcie – wiosną 2019

Sklepy takich marek, jak H&M, Deichmann, czy Sinsay, największy w regionie market typu „Dom i Ogród” – OBI, salony znanych sieci Martes Sport, Media Expert, Pepco, Rossmann, Smyk czy Empik. Market DYI, supermarket spożywczy, Multikino, 10 punktów kawiarnianych i restauracyjnych – w tym 2 znane sieci fast-foodowe – i interaktywny plac zabaw dla dzieci i młodzieży o powierzchni ponad 1000 m2. Ponadto: kilkanaście punktów handlowych i usługowych, salony i stoiska przewidziane dla lokalnych kupców, restauracja „drive thru” oraz stacja benzynowa. Tak przedstawia się oferta centrum handlowo-rozrywkowego Color Park w Nowym Targu, którego otwarcie zaplanowano na wiosnę 2019 roku.

Color Park: 90% powierzchni wynajęte, otwarcie - wiosną 2019

Jak czytamy na oficjalnej stronie firmy Mallson Property Group, odpowiedzialnej za komercjalizację obiektu, już na tym etapie realizacji osiągnęła ona poziom 90% powierzchni najmu, obejmującej 28 tys. m2. 

Wewnątrz galerii handlowej znajdą swoją lokalizację sklepy ok. 80 polskich i zagranicznych marek. Już podano do publicznej wiadomości konkretne nazwy. Są wśród nich: Reserved, H&M, CCC, Deichmann, Sinsay, Mohito, Cropp, House, Diverse, Martes Sport, Media Expert, Pepco, Rossmann, Smyk, Empik. Sześć ostatnich sieci ma otworzyć duże salony w najnowszych konceptach. 

-Ofertę Color Park Nowy Targ uzupełni kilkanaście punktów handlowych i usługowych m.in. Vision Express, Briju, Swiss, Itaka, apteka, punkty GSM, pralnia, fryzjer, perfumeria, salon prasowy, sklep zoologiczny, sklepy z odzieżą sportową, salony i stoiska przewidziane dla lokalnych kupców, a także restauracja „drive thru” oraz stacja benzynowa znajdująca się na terenie inwestycji – mówi Maciej Mazur – Prezes Mallson Polska.

wizualizacja

Ogromny nacisk kładziony jest na strefę gastronomiczno – rozrywkową. Obiekt będzie posiadał jedyny w regionie multipleks kinowy znanej sieci Multikino, zapewniającej najświeższe premiery filmowe. Na terenie Color Parku nie będzie mogło zabraknąć oferty skierowanej do najmłodszych w postaci wyjątkowego, interaktywnego placu zabaw dla dzieci i młodzieży o powierzchni ponad 1.000 m2. W Color Parku znajdzie się 10 punktów kawiarnianych i restauracyjnych – w tym 2 znane sieci fast-foodowe, z którymi finalizowane są umowy.

Inwestorzy Color Parku liczą na klientów z Zakopanego, Nowego Targu, Słowacji i całego, szeroko pojętego regionu. Frekwencję ma zapewnić optymalna lokalizacja obiektu – przy ruchliwej “zakopiance”, na terenie Nowego Targu, który od wieków posiada przecież ugruntowaną pozycję handlowej stolicy Podhala. 

wizualizacja

W komentarzach na Facebooku pojawia się nieco głosów rozczarowania ofertą powstającej galerii. Potencjalni klienci narzekają na to, że marki powtarzają się i w dużej części są już obecne w ofercie handlowej miasta. Życzyliby sobie nowości, a wśród proponowanych przez nich marek najczęściej pojawiają się: Zara, Bershka, Douglas, Sephora, Stradivarius, New Yorker, czy Aldi.

źródło: www.mallson.pl

/os

os 17.07.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

7 komentarzy
NT 23:00 18.07.2018

Bra Zary ,Sephory,i innych fajnych marek.Całą resztę mamy w mieście.

adam 12:32 18.07.2018

i po co to, wszystko już jest, miało być tam kino, wiadomo coś ?

NowyTarg24.tv 14:59 18.07.2018

Będzie Multikino. Informacja o tym jest w tekście:) Pozdrawiamy!

Katarzyna 12:07 18.07.2018

Koniecznie C&A :)

Szaflarzanka 20:46 18.07.2018

Jestem też za 😀

Jo40 23:22 17.07.2018

A jaki ma być fitness? Może Platinum fitness wraz z basenem i spa?

Orsowiczka 19:54 17.07.2018

Orsay !!!

Zobacz również