PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Chorwacja zachwyca. Leniwy wypoczynek i zwiedzanie

9 listopada 2021 21:43

Na kolejne spotkanie z cyklu „MCK na walizkach” pt. „Chorwacja zachwyca. Leniwy wypoczynek i zwiedzanie” zapraszamy 25 listopada (czwartek) o godz.18.00 już do nowej siedziby Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu, al. Tysiąclecia 37. Spotkanie poprowadzi Albin Marciniak. Chorwacja to miejsce pokochane przez Polaków, warto więc poznać dlaczego. Wstęp wolny.

 

Chorwacja zachwyca. Leniwy wypoczynek i zwiedzanie

Albin Marciniak:

Fotoreporter agencji East News, wieloletni współpracownik redakcji Onet Podróże, pasjonat gór i miłośnik odkrywania ciekawych miejsc dalekich i bliskich. Jest dobrym duchem krakowskiego światka podróżniczego: prowadzi Klub Podróżników Śródziemie, organizuje cotygodniowe spotkania, zapoczątkował akcję sprzątania Tatr, a jego ostatnia inicjatywa to stworzenie w Krakowie Alei Podróżników Odkrywców i Zdobywców. Dodatkowo opracował i wydał oryginalne mapy turystyczne Zamki w Polsce, Podziemia Turystyczne w Polsce, Polska na weekend oraz Orla Perć.

Redakcja 09.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również