Kamery live
prognoza pogody

Cezary Szafraniec nowym dyrektorem MCSiR !

31 stycznia 2017 10:55
Wyciszenie Włącz dźwięk

Do drugiego etapu rekrutacji zakwalifikował się jeden kandydat. Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Pani wiceburmistrz Joanny Iskrzyńskiej-Steg, po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej podjęła decyzję o rekomendacji  Pana Cezarego Szafrańca na stanowisko dyrektora Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu. 

Burmistrz Grzegorz Watycha po osobistej rozmowie z kandydatem podejmie ostateczną decyzje. 

Nowy dyrektor funkcję najprawdopodobniej obejmie 15 marca br.

– Zadania, które zostały postawione przed nowym dyrektorem to przede wszystkim wzmocnienie funkcji zarządczych w jednostce, kwestia organizacji imprez, zawodów, promocji i marketingu – mówi w rozmowie z nami burmistrz Grzegorz Watycha. – Roszada personalna ma na celu to, żeby Miejskie Centrum rozszerzyło swoją działalność poza administrowanie czterema obiektami, jak to jest w tej chwili.

Cezary Szafraniec znany jest nowotarżanom między innymi jako organizator wyścigu kolarskiego Nowy Targ Road Challenge, którym odbył się w dniach 3-5 czerwca 2016r. Przypomnijmy, na starcie stanęło wówczas 116 zawodników i 8 zawodniczek z całej Polski. Łącznie w ciągu trzech dni imprezy uczestnicy pokonali ponad 241 kilometry. 

Cezary Szafraniec jest przedsiębiorcą, posiada duże doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, od najmłodszych lat związany ze sportem. Posiada wykształcenie wyższe. Absolwent Wyższej Szkoły Menadżerskiej w Warszawie – kierunek marketing i zarządzanie przedsiębiorstwem. Posiada ponad 5 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym.

II edycja wyścigu Nowy Targ Challenge zaplanowana jest na 19-21 maja 2017r. Organizatorem wyścigu jest już nowy dyrektor MCSiR – Cezary Szafraniec. 

Portal nowytarg24.tv oraz Nowotarska Telewizja Kablowa pełni patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Fot. Maciej Zubek

 

NT24TV 31.01.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również