Kamery live
prognoza pogody

Centrum Sportów Lodowych z wsparciem Gowina

5 kwietnia 2019 09:27
Wyciszenie Włącz dźwięk

To ma być jedna z największych inwestycji sportowych w całej Polsce. Nowoczesna hala lodowa ma kosztować 180 milionów złotych, ma poparcie rządu, ale na drodze do budowy stoi… Powiatowy Konserwator Zabytków.

Likwidacja podatku PIT dla osób poniżej 26-ego roku życia, kontynuacja polityki 500 plus czy przyznanie diet dla sołtysów – to tylko część wyborczych obietnic które padły z ust prezesa partii Porozumienie Jarosława Gowina na spotkaniu z mieszkańcami Nowego Targu. Ale wśród pytań padających z sali większość dotyczyła nie tego, co ogólnopolskie, a co lokalne. Nie zabrakło pytania o Centrum Sportów Lodowych.

 – Niestety na drodze do pewnych działań są cały czas rzucane kłody pod nogi. Jeszcze raz chce to powiedzieć, nie jest to sprawa tylko dla miasta, ale dla całego Podhala – mówił Krzysztof Kuranda, radny powiatowy.

Kto i dlaczego blokuje budowę nowoczesnej hali lodowej? Jaka była odpowiedź Jarosława Gowina? O tym dowiecie się oglądając nasz materiał reporterski zamieszczony poniżej. Zapraszamy.

/ps/

Piotr Starmach 05.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również