Kamery live
prognoza pogody

Centralny kurs II stopnia GOPR w Tatrach i na Babiej Górze.

29 lutego 2024 13:00
Od środy do niedzieli ratownicy GOPR Beskidy, GOPR Bieszczady, Grupa Krynicka GOPR, Grupa Podhalańska GOPR oraz Grupa Sudecka GOPR ćwiczyli zagadnienia związane m.in. z technikami bezpiecznego i sprawnego poruszania się w terenie śnieżnym i lodowym, budowę stanowisk zimowych oraz ewakuację poszkodowanych z trudno dostępnego terenu. Pomimo częściowo niesprzyjających warunków atmosferycznych zrealizowano wszystkie założone tematy. – […]
Centralny kurs II stopnia GOPR w Tatrach i na Babiej Górze.

Od środy do niedzieli ratownicy GOPR Beskidy, GOPR Bieszczady, Grupa Krynicka GOPR, Grupa Podhalańska GOPR oraz Grupa Sudecka GOPR ćwiczyli zagadnienia związane m.in. z technikami bezpiecznego i sprawnego poruszania się w terenie śnieżnym i lodowym, budowę stanowisk zimowych oraz ewakuację poszkodowanych z trudno dostępnego terenu.
Pomimo częściowo niesprzyjających warunków atmosferycznych zrealizowano wszystkie założone tematy. – możemy przeczytać na fanpage GOPR.

 

/źródło: Fanpage GOPR/

Andrzej Lach 29.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również