nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

„Było wybitnie” – Magdalena Panek porwała jurorów „The Voice of Poland”

Pochodząca z Nowego Targu wokalistka Magdalena Panek przeszła pozytywnie „przesłuchania w ciemno” w 10. edycji emitowanego w TVP2 programu „The Voice of Poland”. Dzięki brawurowej interpretacji słynnego przeboju „Shallow” Lady Gagi trafiła do drużyny Barona i Tomsona. ”Było wybitnie, było czyściutko”, „Bardzo dobry występ”, „Fajna barwa”, „Jesteś zdolniacha” – usłyszała od jurorów. 

Występ Magdy można obejrzeć ———-> TUTAJ 

Magdalena Panek śpiewa od dziecka. Przez lata związana była z działającym przy nowotarskim MOK Studiu Piosenki Septyma Doroty Kret. 

– Jestem tutaj dzisiaj, aby spełnić marzenia swoje i mojej babci, która dzisiaj już niestety nie może ze mną tutaj być – mówiła Magda w rozmowie z jurorami, już po występie. Poza znakomitą interpretacją, ujęła jurorów także pokorą. Zapytana o własną twórczość, odpowiedziała: –Uczę się tworzyć. Utwory, które tworzymy sami, potrzebują czasu, aby dorastać z nami. 

Od jurorów – Barona i Tomsona, Kamila Bednarka, Margaret i Michała Szpaka, z których wszyscy, poza ostatnim, występowali w ostatnim czasie na plenerowych imprezach w Nowym Targu – Magda usłyszała same pozytywne głosy. 

„Było wybitnie, było czyściutko” „Jesteś zdolniacha”– mówił Baron, który jeszcze przed tym, jak zaczęła śpiewać, mówił nieco sceptycznie „będzie wybitnie albo wcale”

„To ty byłaś tutaj na scenie, a nie artyści, którzy wykonują piosenkę oryginalnie w naszej głowie” – chwalił ją Tomson. 

„Fajna barwa, bardzo czysto zaśpiewałaś. Ja tego kawałka ogólnie nie lubię, ale odwróciłem się od razu” – mówił Kamil Bednarek, który bardzo chciał towarzyszyć młodej wokalistce „w drodze po zwycięstwo”. Magda, jako trenerów wybrała jednak „chłopców” z Afromental, sprawiając im ogromną radość, że określiła ich na wizji własnie tak, a nie per „panowie”. 

Zaśpiewać na tej scenie i trafić pod trenerskie skrzydła swoich idoli Tomsona i Barona to spełnienie marzeń! – czytamy na instagramie Magdy. 

Występ Magdy można obejrzeć ———-> TUTAJ 

fot. screeny z występu: http://voice.tvp.pl/44668860/magdalena-panek-shallow

/os

12 0

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(3) { [0]=> int(56) [1]=> int(59) [2]=> int(68) }