Kamery live
prognoza pogody

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza na spotkanie w sprawie Specjalnej Strefy Ekonomicznej

26 kwietnia 2016 09:12

O korzyściach, zasadach wynikających z prowadzenia firmy w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, jak i udzielaniu zwolnień z podatku od nieruchomości w ramach pomocy de minimis na terenie Gminy Miasto Nowy Targ będzie mowa już 5 maja 2016 roku o godz. 16:00 w Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ.

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza na spotkanie w sprawie Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Grzegorz Watycha – Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza wszystkich zainteresowanych, zarówno osoby fizyczne chcące rozpocząć działalność gospodarczą w ramach Małopolskiej Strefy Ekonomicznej oraz istniejące podmioty gospodarcze na spotkanie, które dotyczyć będzie „Rozszerzenia Specjalnej Strefy Ekonomicznej pn. Krakowski Park Technologiczny o tereny Strefy Aktywności Gospodarczej w Nowym Targu”. Informacji na ww. temat będą udzielać przedstawiciele Krakowskiego Parku Technologicznego Sp. z o.o., który zarządza Krakowską Specjalną Strefą Ekonomiczną,

Przypomnijmy: W założeniach przyjętych przez Radę Ministrów areał gruntów dedykowany dla podstrefy Nowy Targ to 8,8 ha. Teren ten to dwa kompleksy położone we wschodniej części miasta około 180 metrów od drogi prowadzącej do drogi wojewódzkiej nr 969 Nowy Targ – Stary Sącz. Szacuje się, że inwestycja zapewni ok. 404 miejsca pracy przy nakładzie ok. 48 mln zł.

Tekst, fot. MSX

NT24TV 26.04.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również