Kamery live
prognoza pogody

Bukmacher: Podhale Nowy Targ powalczy o awans ze Stalą Stalowa Wola

5 sierpnia 2021 16:34

Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Stal Stalowa Wola wygra w swojej grupie w rozgrywkach III ligi i tym samym w sezonie 2021/22 zdobędzie awans na poziom centralny. Zdaniem BETFAN jej najgroźniejszym rywalem jest Podhale Nowy Targ. Czarnym koniem grupy może się natomiast okazać KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Bukmacher: Podhale Nowy Targ powalczy o awans ze Stalą Stalowa Wola

Po rozczarowującym poprzednim sezonie Stalówka ma zwiększoną motywację, by wreszcie wrócić do II ligi. Według bukmachera zadanie to będzie jej utrudniało Podhale Nowy Targ z nowym trenerem, Szymonem Grabowskim. Nowotarska ekipa zdołała bowiem zakontraktować szkoleniowca, który poprowadził Resovię po kolejne sukcesy, a ostatnim z nich okazał się awans rzeszowian na zaplecze Ekstraklasy. Podhale Nowy Targ ma więc spore ambicje i wedle analiz BETFAN może zagrozić drużynie ze Stalowej Woli. Kurs u tego bukmachera na Podhale to 4, co oznacza 400 zł wygranej przy stuzłotowej stawce, jeśli klub z Nowego Targu pokona wszystkich swoich rywali. Z kolei kurs na zwycięstwo Stali to 3,75. Każde 100 zł postawione na Stal Stalową Wolę przyniosłoby więc 375 zł wygranej w razie sukcesu drużyny.

Znaczącym konkurentem Stali i Podhala jest Siarka Tarnobrzeg. Ten klub ma w drużynie grupę ambitnej młodzieży, która w poprzednim sezonie zdążyła się już ograć i może liczyć na lepszy wynik w nadchodzących rozgrywkach. Kurs w BETFAN na Siarkę wynosi 6,50 co w razie spełnienia się scenariusza z jej zwycięstwem w grupie oznacza wygraną w wysokości 650 zł.

Bardzo ciekawe transfery poczynił też KSZO Ostrowiec Świętokrzyski i ten zespół, zdaniem bukmachera może okazać się czarnym koniem rozgrywek w swojej grupie. Kurs na drużynę z Ostrowca wynosi w BETFAN 8, a zatem każde 100 zł na nią postawione przyniosłoby więc 800 zł wygranej w razie sukcesu klubu.

Według analiz BETFAN w innych grupach awans z III do II ligi wywalczą Polonia Bytom (kurs 2,50), Polonia Warszawa (kurs 3) i Kotwica Kołobrzeg (kurs 3,25).

***
BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

/mat. nadesłane/

Piotr Starmach 05.08.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również