PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Budżet Obywatelski – uwagi, wskazówki i pomysły mile widziane

1 grudnia 2016 17:05

Właśnie rozpoczęło się badanie ewaluacyjne procesu III edycji Budżetu Obywatelskiego. Frekwencja wykazała, że stał się on narzędziem rzeczywistego aktywizowania mieszkańców - tegoroczna edycja to 12 zwycięskich projektów i 6744 oddanych głosów. 

Budżet Obywatelski - uwagi, wskazówki i pomysły mile widziane

Teraz przyszła pora na to, aby zastanowić się nad tym, jak dotychczas przebiegał i co w tym projekcie zmienić, by bardziej zaangażować w niego mieszkańców i by jak najlepiej realizował założone w nim cele. Temu właśnie celowi ma służyć badanie ewaluacyjne, które potrwa do 31 stycznia 2017 roku. Każdy zainteresowany będzie mógł wypełnić ewaluacyjną ankietę w wersji papierowej lub internetowej. Ankietę można pobrać w Biurze Obsługi Mieszkańców lub ze strony miasta i przekazać do dnia 31 stycznia 2017 roku bezpośrednio do Biura Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Nowy Targ, drogą korespondencyjną na adres Urzędu Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, lub wypełnić ankietę w wersji elektronicznej. Niezależnie od ankiety, swoje uwagi i pomysły można też przesłać mailem na adres: [email protected]. Raport z ewaluacji zostanie podany do publicznej wiadomości.

opr.os

NT24TV 01.12.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również