Kamery live
prognoza pogody

“Brudny” problem w rejonie osiedli. List od mieszkanki

Ciepła aura i brak śniegu spowodowały przyspieszone o dwa miesiące wystąpienie problemu, jaki pojawia się na Podhalu z reguły w okolicach marca. Mowa o psich odchodach, które po zimie stają się szczególnie widoczne i uciążliwe. Zgłoszenie dotyczy tym razem rejonu osiedli blokowych przy ulicach Powstańców Śląskich i Kopernika. 

“Wróciłam z psem ze spaceru i jestem oburzona tym, jak dużo jest kup na trawnikach i chodnikach – wszędzie. Żeby pozbierać kupę po swoim psie, musiałam mijać pięć innych nieposprzątanych. Wdeptują w nie i psy, i małe dzieci. Ja bym się wstydziła tak zostawić” – pisze do nas mieszkanka Nowego Targu z prośbą o interwencję.

Zgłoszony problem dotyczy okolic bloków nr 6 i 8 przy al. Kopernika oraz bloku nr 7 przy ul. Powstańców Śląskich. Ale nie czarujmy się – przy tej, wiosennej niemal aurze, problem występuje także w wielu innych częściach miasta.

Pozostaje raz jeszcze zaapelować: “Właścicielu, posprzątaj po swoim psie”!

 

 

os 04.01.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Czytelnik 20:41 04.01.2023

To nie tylko kupy tylko ogólny syp źle zaparkowane samochody śmieci wszędzie a wszyscy tylko o kupach masakra

Zobacz również