Kamery live
prognoza pogody

Booktrailer Film Festival i międzynarodowy sukces uczniów II LO (video)

14 kwietnia 2017 20:43
Wyciszenie Włącz dźwięk

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z uczestnikami projektu Booktrailer Film Festival, odbywającego się w ramach programu Erasmus + Przypomnijmy - jeden z sześciu filmów zrealizowanych przez uczniów nowotarskiego liceum - film "Ciemno, prawie noc" - zdobył Grand Prix włoskiego festiwalu!

Nam udało się porozmawiać z młodymi, zdolnymi autorami i uczestnikami projektu, jeszcze przed ich wyjazdem do Włoch. Zdradzili nam kilka szczegółów dotyczących realizacji filmów, ale też tego, co udział w projekcie dał im – jako uczniom, młodym ludziom. Poznajemy też punkt widzenia jednej z koordynatorek, pani Anny Miśkowiec, dzięki inicjatywie której Booktrailer Film Festival zawitał do II LO w Nowym Targu. 

Oto link do materiału podsumowującego projekt, gdzie w przyjemnej, przystępnej formie znajdują się nazwiska wszystkich twórców, z podziałem na poszczególne zwiastuny książek oraz pamiątkowe zdjęcia. 

/os

NT24TV 14.04.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również