Kamery live
prognoza pogody

Biuro poselskie Weroniki Smarduch oficjalnie otwarte

7 stycznia 2024 08:14

Nową parlamentarzystkę z Podhala, posłankę Platformy Obywatelskiej, będzie można spotkać w kamienicy przy ul. Rynek 35 w Nowym Targu.

Biuro poselskie Weroniki Smarduch oficjalnie otwarte

fot. Facebook/WeronikaSmarduch

Ponad sto osób, w tym podhalańscy samorządowcy, urzędnicy, przedsiębiorcy oraz sympatycy Platformy Obywatelskiej, w czwartkowy wieczór wzięli udział w uroczystym otwarciu biura poselskiego Weroniki Smarduch. Biuro nowej parlamentarzystki z Podhala mieści się w samym centrum Nowego Targu, przy ul. Rynek 35.

 – To miejsce ma służyć dyskusji, rozwiązywaniu problemów, wspieraniu lokalnych społeczności, budowaniu przyszłości Podhala i całego regionu. Wszystko ponad partyjnymi podziałami – pisze w mediach społecznościowych Weronika Smarduch.

Posłanka Platformy Obywatelskiej do Sejmu dostała się z pierwszego miejsca nowosądecko-podhalańskiej listy KO. Na Weronikę Smarduch zagłosowało 4563 mieszkańców Nowego Targu, a w całym okręgu nr 14 – ponad 27 tys. osób. 

 – Rezultat ubiegłorocznych wyborów był dla nas wielkim sukcesem. Jednak prawdziwą miarą sukcesu będzie to, jak nasz region będzie wyglądał za 4 lata. Raz jeszcze dziękuje i wracamy do pracy! – dodaje posłanka PO.

Piotr Starmach 07.01.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również