Kamery live
prognoza pogody

BILETOMAT NA STACJI KOLEJOWEJ W NOWYM TARGU

25 czerwca 2018 11:38
Na stacji kolejowej w Nowym Targu został ustawiony i uruchomiony biletomat, w którym można nabyć bilety na przejazd pociągami Podhalańskiej Kolei Regionalnej i autobusami komunikacji miejskiej. W tym automacie istnieje możliwość zakupu biletów do poszczególnych stacji, z uwzględnieniem przysługujących ulg. Zapłaty dokonuje się wyłącznie przy użyciu karty bankomatowej lub małopolskiej karty aglomeracyjnej. Urządzenie zostało ustawione […]
BILETOMAT NA STACJI KOLEJOWEJ W NOWYM TARGU

Na stacji kolejowej w Nowym Targu został ustawiony i uruchomiony biletomat, w którym można nabyć bilety na przejazd pociągami Podhalańskiej Kolei Regionalnej i autobusami komunikacji miejskiej. W tym automacie istnieje możliwość zakupu biletów do poszczególnych stacji, z uwzględnieniem przysługujących ulg. Zapłaty dokonuje się wyłącznie przy użyciu karty bankomatowej lub małopolskiej karty aglomeracyjnej. Urządzenie zostało ustawione nieopodal schodów prowadzących na poszczególne perony. Obsługą biletomatu zajmuje się firma UNICARD.

 Prawdopodobnie w lipcu kolejny biletomat zostanie ustawiony na dworcu autobusowym DEKADA.

os 25.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również