Kamery live
prognoza pogody

Nowotarska biblioteka: jakich książek u nas szukacie?

9 listopada 2021 13:11

Jesteś stałym czytelnikiem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu? A może wpadasz tam tylko od czasu do czasu? Niezależnie od odpowiedzi możesz sprawić, że w księgozbiorze MBP znajdą się twoje ulubione pozycje. Miejscy bibliotekarze przygotowali specjalną ankietę w której będziesz mógł zasugerować jakich pozycji brakuje ci na półkach i które powinny zostać dokupione.

Nowotarska biblioteka: jakich książek u nas szukacie?

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu przygotowała dla Państwa krótką ankietę, która pozwoli nam dowiedzieć się jakie zmiany moglibyśmy wprowadzić w naszej instytucji, aby jeszcze lepiej móc dla Państwa działać – apelują pracownicy MBP. –  Jakie nowe tytuły chcieliby Państwo znaleźć w bibliotece? O jakie pozycje powinniśmy rozszerzyć naszą ofertę, jakie spotkania, warsztaty byłyby dla Państwa interesujące? To dla naszych czytelników chcemy wprowadzać zmiany na lepsze. Mogą nam w tym Państwo pomóc, wypełniając ankietę – dodają.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej www.mbp.nowytarg.pl oraz pod linkiem zamieszczonym poniżej. Ankieta jest anonimowa. Sugestie Czytelników pozwolą ustalić jednostce jakich zmian oczekują jej goście.

– Chcemy,  aby biblioteka była miejscem dla każdego i aby każdy mógł w niej znaleźć coś ciekawego dla siebie – zapewniają bibliotekarze.

KLIKNIJ BY WYPEŁNIĆ ANKIETĘ

os 09.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również