PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Benefis Profesora Stanisława Hodorowicza

22 października 2021 11:21

W bieżącym roku Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu obchodziła swój Jubileusz 20-lecia. W ramach trwających obchodów roku jubileuszowego w najbliższą sobotę tj. 23 października 2021 r. o godzinie 16:00 odbędzie się Benefis Profesora Stanisława Hodorowicza. Wydarzenie to będzie wyrazem wdzięczności za trud i zaangażowanie w powstanie Uczelni. Transmisję z benefisu można śledzić online. 

Benefis Profesora Stanisława Hodorowicza

Prof. Stanisław Hodorowicz był jednym z inicjatorów powołania i organizatorem utworzonej w 2001 roku Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu, jak również pierwszym Rektorem Uczelni. Funkcje tą sprawował przez kolejne 11 lat. Nadal aktywnie działa i wspiera całą społeczność akademicką. Aktualnie pełni funkcję Pełnomocnika Rektora ds. strategii rozwoju Uczelni.

Chcąc uszanować dorobek pracy wniesionej na rzecz Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, Jego Magnificencja dr hab. Robert W. Włodarczyk prof. Uczelni, cała społeczność akademicka i przyjaciele przygotowują dla niego benefis.

Niewiele szczegółów można zdradzić, bo benefis ma być dla Benefisanta niespodzianką:

– Będzie wesoło i lirycznie, będzie z przytupem ale i podniośle, będą wspomnienia i dumacki o współczesności. W przepełnionych góralskim humorem rozważaniach, odkryjemy to co dotąd nieodkryte z życia Profesora. Reszta niech pozostanie tajemnicą – zdradzają organizatorki Dominika Stalmach i Gabryjela Maciasz z Centrum Współpracy i Rozwoju.

Za całość prac organizacyjnych odpowiada dr Bianka Godlewska-Dzioboń, Prorektor ds. Współpracy i Projektów PPUZ w Nowym Targu.

Każdy, kto chciałby uczestniczyć w benefisie Profesora Stanisława Hodorowicza będzie miał możliwość obejrzenia online transmisji wydarzenia na YouTube oraz Facebook.

Redakcja 22.10.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również