Kamery live
prognoza pogody

Baśniowe ferie w nowotarskiej bibliotece już za nami

16 lutego 2023 16:23

W trakcie ferii zimowych w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Targu dzieci i młodzież mogli uczestniczyć w cyklu zajęć edukacyjno-animacyjnych, których motywem przewodnim były baśnie i legendy.

Baśniowe ferie w nowotarskiej bibliotece już za nami

Były zatem krasnoludki, Królowa Śniegu, magiczne eliksiry czarowników, kraina wróżek i inne baśniowe stwory, które można było poznać, aby następnie w trakcie zajęć literacko-plastycznych stworzyć swoje, niepowtarzalne wizje baśniowego świata. Dzieci zrobiły też piękne, karnawałowe maski oraz zimową planszę miasta Nowy Targ.

Natomiast w piątki i soboty można było uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach języka angielskiego poprowadzonych przez szkołę językową Helen Dorn w Nowym Targu, dostępnych w różnych grupach wiekowych – od maluchów do młodzieży szkolnej.

Pozostając w klimacie fantasy w marcu zapraszamy wszystkich miłośników literatury lovecraftu na miesiąc grozy w naszej bibliotece. Szczegóły podamy wkrótce.

Do zobaczenia w bibliotece !

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

os 16.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również