nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Bal Karnawałowy Burmistrza Miasta Nowy Targ

Serdecznie zapraszamy w dniu 16 lutego 2019 r. (sobota) o godz 19:00 do Restauracji Góralsko Strawa, ul.Ludźmierska 29, na urokliwą, sentymentalną podróż w czasie i udział w wyjątkowym Balu Karnawałowym Burmistrza Miasta Nowy Targ, utrzymanym w stylu lat 20/30-tych! Bal Burmistrza 2019 to nie tylko obietnica świetnej zabawy w rytmie charlestona, ale także szczytny cel, jakim jest pomoc Fundacji im. Adama Worwy w zebraniu środków na zakup profesjonalnego sprzętu do rehabilitacji.

Restaurację Góralsko Strawa z całą pewnością wypełni tego wieczoru klimat, jaki na długo pozostanie w Państwa pamięci. Wytworna elegancja dam, sznury pereł, stylowe cygaretki i opaski z piórami, meloniki, muchy i gangsterskie kapelusze… Blichtr i splendor epoki narodzin jazzu i rozkwitu niemego kina, kabaretu, burleski, wielomilionowych fortun i wielkich karier gwiazd Hollywood… Kto wie, może na balu spotkacie samego Charliego Chaplina? Może będziecie mieli okazję poprosić do tańca Marlenę Dietrich albo utniecie sobie pogawędkę z Al Capone?

W programie: bogate, serwowane menu, przekąski, open bar, zabawa w rytmach z epoki i koncert niespodzianka!

Bilety w cenie 175/os. dostępne są w Urzędzie Miasta Nowy Targ, Wydział Kultury, Sportu i Promocji, ul. Krzywa 1, pok. 208.

 

8 1

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna