Kamery live
prognoza pogody

Awantura małżonków zakończona w zakładzie karnym

Policjanci wezwani do awantury domowej na jednym z osiedli na terenie Nowego Targu, zatrzymali podczas interwencji poszukiwanego 38-latka. Zatrzymany najbliższe 6 miesięcy spędzi w zakładzie karnym. Żona mężczyzny odpowie natomiast za znieważenie funkcjonariusza publicznego – za popełnione przestępstwo, grozi jej grzywna, kara do roku ograniczenia albo pozbawienia wolności.

Awantura małżonków zakończona w zakładzie karnym

We wtorek wieczorem, policjanci z Wydziału Prewencji nowotarskiej komendy zostali wezwani na interwencję domową w jednym z bloków na terenie Nowego Targu. Po przyjeździe pod wskazany adres, mundurowi w mieszkaniu zastali awanturujących się małżonków.

-Policjanci uspokoili awanturników, a małżonkowie wyjaśnili sobie wszelkie nieporozumienia i ostatecznie pogodzili się. Funkcjonariusze sprawdzili małżeństwo w policyjnym systemie – i wtedy, ku zaskoczeniu domowników okazało się, że 38-latek był poszukiwany przez nowotarski sąd do ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności – wyjaśnia nowotarska policja – Kiedy policjanci poinformowali mężczyznę o zatrzymaniu, kobieta wpadła w szał. Zrobiła się agresywna, utrudniała wykonywanie czynności służbowych i zaczęła w kierunku funkcjonariuszy kierować wulgaryzmy. Ostatecznie 38-latek został zatrzymany i przewieziony do nowotarskiej komendy, skąd trafił do zakładu karnego. Kobieta znieważyła policjantów i za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Za popełnione przestępstwo znieważenia funkcjonariusza publicznego podczas i w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, kobiecie grozi grzywna, kara do roku ograniczenia albo pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu

os 08.09.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Gili 19:55 09.09.2022

Niebiescy chcieli zabłysnąć to pokazali popis zamiast się brokatem posypac

Pewna pani 16:27 08.09.2022

Po co takie głupoty wypisywać jak się nie zna całej prawdy lepiej nie pisać co na język siądzie pomówienia i oszczerstwa nie był poszukiwany i nawet kurarorka jego wie że to kłamstwo bo w ten sam dzień był u niej z rana szkoda słów i tyle

Zobacz również