Kamery live
prognoza pogody

Awanse zawodowe nauczycieli

1 września 2023 11:47

W Starostwie Powiatowym w Nowym Targu odbyło się uroczyste wręczenie aktów mianowania 30 nauczycielom szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Nowotarski.

Awanse zawodowe nauczycieli

Przed odebraniem aktów mianowania, awansowani nauczyciele złożyli uroczyste ślubowanie według następującej roty: „Ślubuję rzetelnie pełnić mą powinność nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży, dążyć do pełni rozwoju osobowości ucznia i własnej, kształcić i wychowywać młode pokolenie w duchu umiłowania Ojczyzny, tradycji narodowych, poszanowania Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej”.  

Akty mianowania wręczali Krzysztof Faber, starosta nowotarski oraz Marta Skawska, dyrektor Powiatowego Centrum Oświaty. W uroczystości wzięli udział również dyrektorzy szkół placówek oświatowych, w których nauczyciele są zatrudnieni. 

– Wszystkim, którzy przystąpili do egzaminów dziękujemy za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela. Życzymy, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji. Mamy nadzieję, że nigdy nie utracą Państwo entuzjazmu i radości płynącej z wykonywanego zawodu – podsumowuje Starostwo Powiatowe w Nowym Targu.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

ag 01.09.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również