Kamery live
prognoza pogody

Autostopem do…nowotarskiej komendy

7 maja 2021 13:37

Nietrzeźwy 30-latek wyszedł na jezdnię i zatrzymywał jadące samochody. Zamiast autostopem do Krakowa pojechał do nowotarskiej komendy.

Autostopem do...nowotarskiej komendy

Wczoraj, przed północą  policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który chodził środkiem drogi na Alejach Tysiąclecia w Nowym Targu i zatrzymywał jadące samochody. Po przyjeździe na miejsce funkcjonariusze zastali na jezdni nietrzeźwego 30-letniego mieszkańca województwa świętokrzyskiego.  Z uwagi na późną porę, mężczyzna  nie miał jak dostać się do Krakowa. Wpadł więc na pomysł, że pojedzie autostopem. Jednak nikt nie był chętny do wspólnej podróży. Wtedy 30-latek wyszedł na jezdnię i zatrzymywał jadące samochody. Na szczęście nie doszło do tragedii. Autostopowicz miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i zamiast pojechać do Krakowa, z obawy o jego życie i zdrowie  trafił do nowotarskiej komendy, gdzie trzeźwieje. Za popełnione wykroczenie, grozi mu stuzłotowy mandat.

źródło: KPP Nowy Targ

os 07.05.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również