nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Autobus w rowie

Wciąż utrzymują się trudne warunki pogodowe. Tymczasem na popularnym serwisie internetowym pojawiło się nagranie z kamery samochodowej obrazujące to, z czym mierzą się kierowcy w okolicach Nowego Targu.

Zamieszczony na serwisie YouTube film pokazuje ruch drogowy na tzw. „Zakopiance” z Nowego Targu w kierunku Szaflar. Na zaśnieżonej drodze samochody poruszają się w ślimaczym tempie, silne opady śniegu utrudniają widoczność. Po kilkunastu sekundach pojawia się autobus turystyczny. Pojazd utknął w rowie, niebezpiecznie przechylając się na bok.

Według opisu nagrania sytuacja miała miejsce wczoraj około południa. Z naszych informacji wynika, że nikt w zdarzeniu nie został poszkodowany.

Tymczasem dzisiaj warunki pogodowe dalej pozostawiają wiele do życzenia. Od rana na Podhalu mają miejsce intensywne opady śniegu, które według najświeższych prognoz potrwają do czwartku. Szczęśliwie ruch na drogach jest dziś znacznie mniejszy. Zatory pojawiają się jedynie na drodze krajowej DK 47 (tzw. „Zakopianka”). Na największe utrudnienia natraficie w rejonie Zbójeckiej Góry (Rabka-Zdrój), Klikuszowej i osiedla Niwa.

Od wczoraj problemy z kursowaniem ma również kolej. Obfite śniegi powodują, że pociągi Podhalańskiej Kolei Regionalnej ulegają awarii. W takich sytuacjach pasażerów obsługuje komunikacja zastępcza w postaci autobusów.

Nagranie, które zostało zamieszczone na kanale „Subscribe Otojo”, znajdziecie poniżej.

 

/ps/

1 0

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(2) { [0]=> int(56) [1]=> int(68) }