Kamery live
prognoza pogody

Aneta Larysa Knap ze statuetką Sukces Roku 2019

2 kwietnia 2019 13:35

Nowotarska projektantka mody Aneta Larysa Knap otrzymała statuetkę “Sukces Roku 2019”, podczas uroczystej gali “Osobowości i sukcesy” zorganizowanej już po raz ósmy z inicjatywy Mariusza Pujszo na Mazowszu. Nowotarżanka znalazła się tym samym wśród grona takich celebrytów i osobowości, jak Piotr Rubik, Anna Korcz, Tadeusz Drozd, Piotr Gąsowski, Karol Strasburger, czy Olga Bończyk, którzy również  odebrali tego wieczoru prestiżowe statuetki, przyznawane w różnych kategoriach. Szefowa Folk Design została doceniona za swoją ostatnią kolekcję “Gold”, inspirowaną polskim folklorem.  

Aneta Larysa Knap ze statuetką Sukces Roku 2019

Gala Osobowości i Sukcesy 2019 odbyła się w miniony weekend już po raz ósmy. Miejscem organizacji był luksusowy Pałac i Folwark Łochów, gdzie w ostatni weekend marca zebrało się wiele wyjątkowych ludzi z różnych środowisk.  Przez cały weekend była możliwość spotkania z laureatami nagrody Osobowość Roku, jak również z firmami czy produktami, które otrzymały tytuł Sukces Roku 2019. Organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Mariusz Pujszo, twórca magazynu “Osobowości i Sukcesy”.  Statuetki wręczane są w takich kategoriach, jak polityka, sport, film, nauka, kultura, sztuka, moda, biznes i muzyka. 

Sukces Roku – to statuetka wręczana firmom, produktom i usługom na całym świecie, Osobowość Roku to natomiast nagroda skierowana do wybitnych osób świata biznesu, sportu, nauki, kultury i mediów. 

Poza nowotarżanką, statuetki odebrały sobotniego wieczoru także takie osoby, jak: Piotr Rubik, Anna Korcz, Tadeusz Drozd, Iza Krzan, Piotr Gąsowski, Karol Strasburger, Leszek Czajka, Olga Bończyk, zespół Śląsk, Ryszard Rembiszewki, Marcin Miler lider zespołu Boys oraz Tomasz Zubielewicz. 

Warto wspomnieć,  że tydzień wcześniej kolekcja “Gold” miała pokaz w Gdańsku podczas Gali Amber Look w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim, w ramach Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich Amberif. Kreacje projektu Anety Larysy Knap połączone były z wymyślną biżuterią autorstwa Danuty Kruczkowskiej (patrz: galeria zdjęć)

/os

foto: Adam Niklewski / ANchained oraz MTG /Marcin Kruk (Gala Amber Look – pokaz kolekcji)

fot. Giersznet oraz  arch. prywatne Anety Larysy Knap (Gala Osobowości i Sukcesy Roku)

 

os 02.04.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również