Kamery live
prognoza pogody

AMK Gorce podsumował sezon

15 grudnia 2019 19:41

W restauracji „Czarna Owca” odbyło się podsumowanie sezonu w wykonaniu reprezentantów Auto Moto Klub Gorce Nowy Targ.

AMK Gorce podsumował sezon

Tradycyjnie z rąk prezesa AMK Gorce wszyscy zawodnicy reprezentujący klub w miniony sezonie, a także sponsorzy i partnerzy otrzymali pamiątkowe medale, puchary i statuetki.

W tegorocznych Mistrzostwach Polski Gorce miały trzech medalistów. W rywalizacji juniorów na najwyższym stopnia podium stanął Jan Marusarz, a po tytuł wicemistrza sięgnął Daniel Nykaza. Rafał Luberda wygrał grupę B.

W Pucharze Polski klub z Nowego Targu wygrał klasyfikacją drużynową. Indywidualnie w kategorii maluchów najlepszy okazał się Bartłomiej Domin, a miejsce trzecie wywalczył Piotr Jankowski. Z kolei w grupie młodzik srebro zdobył Jakub Knurowski.

– W tym sezonie skupiliśmy się głównie na Pucharze Polski. Celem było wygranie klasyfikacji klubowej i to się udało. Niemal wszyscy nasi młodzi zawodnicy stanęli na „pudle” w swoich kategoriach, co dobrze rokuje na przyszłość – podkreślił, prezes, zawodnik i trener AMK Gorce w jednej osobie, Rafał Luberda.

 

Maciej Zubek 15.12.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również