nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Aktywny Nowy Targ -ferie zimowe 2020

Burmistrz Miasta Nowy Targ zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego korzystania z atrakcji rekreacyjnych i sportowych przygotowanych w Mieście Nowy Targ.

Zapraszamy na ślizgawki organizowane w Miejskiej Hali Lodowej oraz czynne od godz. 8.00 do 22.00 mobilne lodowisko na Rynku. Wspólnie z Klubem MMKS Podhale Nowy Targ i Klubem Łyżwiarstwa Figurowego „Zwyrtany” zapraszamy na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach, które odbędą się zarówno w Miejskiej Hali Lodowej, jak i na mobilnym lodowisku na Rynku.

Codziennie popołudniu i wieczorem na mobilnym lodowisku wszystkim korzystającym przygrywać będzie muzyka grana przez DJ. W każdą niedzielę ferii na nowotarskim lotnisku od 11 do 15 dzieci i młodzież będą mogły bezpłatnie skorzystać z przejażdżek psim zaprzęgiem. W pierwszą niedzielę, 26 stycznia, miejscem tej atrakcji będzie teren przed budynkiem Aeroklubu – obok  rzeźby”Owcy-pilota”.

Szczegółowe informacje na plakacie poniżej oraz na bieżąco na oficjalnym profilu Miasta Nowy Targ na portalu Facebook: www.facebook.com/umnowytarg.

Zima w Mieście 2020

2 0

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna