Kamery live
prognoza pogody

Aktualne wyzwania w profilaktyce zdrowia – blisko sto referatów

12 maja 2022 15:36

W dniu  9 maja 2022 roku w Instytucie Zdrowia oraz Instytucie Medycznym Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbyła się XIII Ogólnopolska Konferencja Studenckich Kół Naukowych pt. Aktualne wyzwania w profilaktyce zdrowia. Na konferencję zgłoszono 88 wystąpień (66 on-line, 22 na żywo) i 8 plakatów. W sumie wygłoszono 96 referatów, a prelegenci reprezentowali 31 ośrodków naukowych z Polski, Słowacji i Turcji. 

Aktualne wyzwania w profilaktyce zdrowia - blisko sto referatów

Prezentacje wyników badań odbyły się w 8 sesjach tematycznych i w jednej sesji plakatowej. W każdej z sesji nagrodzono prelegentów trzech pierwszych miejsc. W trakcie podsumowania każdej sesji jak i na zakończeniu konferencji prof. nadzw. dr hab. Dariusz Mucha podkreślił wysoki poziom merytoryczny wygłoszonych doniesień naukowych.

XIII Konferencja Studenckich Kół Naukowych Aktualne wyzwania w profilaktyce zdrowia była szansą na wymianę poglądów, pozwoliła na głęboką refleksję w związku z podejmowaną tematyką i stała się także inspiracją do dalszych działań kół naukowych. 

Komitet organizacyjny składa serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które przyczyniły się do sprawnej organizacji i przebiegu konferencji, a także wszystkim uczestnikom, bez których ta Konferencja nie miałaby szans na powodzenie.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęła p.o Rektora Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej dr Bianka Godlewska-Dzioboń.

tekst: Faustyna Kuros

mat. PPUZ w Nowym Targu

os 12.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również