nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

AKTUALIZACJA DEKLARACJI O WYSOKOŚCI OPŁATY ZA GOSPODAROWANIE ODPADAMI KOMUNALNYMI

W związku z obserwowanymi w ostatnim czasie powrotami mieszkańców z zagranicy Burmistrz Miasta Nowy Targ zwraca się uprzejmą prośbą do Państwa o przesyłanie korekt złożonych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie miasta Nowy Targ.

 

Urząd Miasta informuje, że przypadku powrotu członków rodziny, a tym samym zwiększenia liczby, osób zamieszkujących daną nieruchomość obowiązuje termin złożenia ww. deklaracji do 10 dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym nastąpiła zmiana ilości osób. Opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi w zmienionej wysokości uiszcza się za miesiąc, w którym nastąpiła zmiana ilości osób zamieszkujących nieruchomość.

Deklaracje o wysokości gospodarowania odpadami komunalnymi (zapakowane w zamknięte koperty) można składać poprzez wrzucenie do urny znajdującej się za drzwiami wejściowymi od ul. Krzywej, albo przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta.

Deklaracje można też załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej – dotyczy osób posiadających konto na platformie E-PUAP www.epuap.gov.pl, podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym.

Wzory deklaracji dostępne są pod adresem: http://www.nowytarg.pl/jb_jzs.php?zm=133

UWAGA: Mieszkańcy budynków wielolokalowych składają informację o zmianie liczby osób zamieszkujących w lokalu mieszkalnym do swojego zarządcy budynku, czyli administracji Spółdzielni lub Wspólnoty Mieszkaniowej w sposób ustalony przez tych zarządców.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem ds. Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta Nowy Targ pod numerem telefonu: 18 26-11-256

1 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(2) { [0]=> int(70) [1]=> int(68) }