Kamery live
prognoza pogody

Akcja #brawaoddzieci w Przedszkolu nr 2

17 listopada 2020 16:13

Tuż przed weekendem Przedszkole nr 2 w Nowym Targu brało udział w akcji #brawaoddzieci. W tym dniu dzieci oraz pracownicy przedszkola zebrali się na placu przedszkolnym o godzinie 11.00, by przez 1 minutę bić brawa, okazując wsparcie dla wszystkich chorych, dziękując  m.in. personelowi medycznemu za ofiarną pracę. 

Akcja #brawaoddzieci w Przedszkolu nr 2

Za pomocą symbolicznych braw, przedszkolaki okazały solidarność i wsparcie dla wszystkich chorych; podziękowały wszystkim, którzy biorą udział w walce z chorobą Covid-19 oraz innymi chorobami: lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznych – personelowi całej służby zdrowia; podziękowały wszystkim, którzy podejmują działania mające ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa Covid-19 oraz wspierające i pomocowe dla innych, np.  pracownikom laborantom, policjantom, strażakom, żołnierzom, ludziom dobrej woli, wolontariuszom itd.; podziękowały wszystkim, którzy w tym trudnym czasie odpowiedzialnie pełnią swoje obowiązki, m.in. sprzedawcom w sklepach, personelowi przedszkoli, żłobków itd.

Przed rozpoczęciem akcji nauczyciele przeprowadzili zajęcia wychowawczo-dydaktyczne z dziećmi na temat bieżącej sytuacji związanej z pandemią, ze szczególnym podkreśleniem roli i znaczenia wzajemnej pomocy. Dzieci w geście solidarności i wsparcia samodzielnie wykonały czerwone serca wdzięczności.

źródło: Urząd Miasta Nowy Targ

os 17.11.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również