Kamery live
prognoza pogody

Adam Muzyka z NKSW wygrywa trzeci pojedynek zawodowy

9 grudnia 2022 12:14

Adam Muzyka z Nowotarskiego Klubu Sportów Walki, jednogłośną decyzją sędziów pokonał Gracjana Misia z klubu Strefa Walk Lublin podczas Gali MMA „Leszczyńska Strefa Walki” . To trzecie zwycięstwo w trzecim zawodowym pojedynku Muzyki.

Adam Muzyka z NKSW wygrywa trzeci pojedynek zawodowy

Walka dostarczyła olbrzymich emocji, co najlepiej oddaje fakt, że organizatorzy gali tę właśnie walkę uznali jako najlepszą, przyznając jej nominację do Walki HERAKLESA.

– Zdecydowanie to był najtrudniejszy pojedynek dla Adama ze wszystkich tych jakie dotychczas stoczył. Spodziewaliśmy się tego. Gracjan to bardzo dobry zawodnik. Wiedzieliśmy że dysponuje bardzo mocnym prawym prostym. Zneutralizowaliśmy ten atut. W 1. rundzie nastawiliśmy się na stójkę. Adam świetnie się z tego wywiązał. Kick-bokserko zdominował Gracjana. Ten jednak wykazał się dużą wytrzymałością na ciosy. W 2. rundzie Adam wpadł w małe tarapaty. Dał się złapać w tzw. trójkąt zza pleców. Bronił się jednak aktywnie, nie dając sędziemu pretekstu by przerwać walkę. 3. runda to znów pełna dominacja Adama i w efekcie absolutnie zasłużone zwycięstwo – ocenił trener Muzyki, Wojciech Hoły z NKSW Hoły Team, który zdradził że teraz celem zawodnika jest walka w KSW.

W przygotowaniach do walki Muzykę wsparły firmy: Dziki Byk, Pizzeria Paradise, klub ADHD, Termy Gorący Potok, firma DTB czysta jakość oraz firma Tynki Ślimak.
mat. nadesłane – NKSW/Wojciech Hoły

os 09.12.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również