Kamery live
prognoza pogody

72-latek potrącił samochodem nastolatka na przejściu dla pieszych (zdjęcia)

7 maja 2022 15:53

Do wypadku doszło w piątek wieczorem na przejściu dla pieszych na Alejach 3-go Maja w Zakopanem. Starszy kierowca stracił prawo jazdy.

72-latek potrącił samochodem nastolatka na przejściu dla pieszych (zdjęcia)

– 72-latek kierujący samochodem osobowym potrącił przechodzącego przez jednię nastoletniego mieszkańca Zakopanego. 17-latek trafił do szpitala z obrażeniami ciała, które po badaniach lekarskich okazały się powierzchowne – informuje o wypadku asp. sztab. Roman Wieczorek rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Na miejscu wypadku jako pierwsi pojawili się umundurowani wojskowi, którzy przygotowywali sobotnie uroczystości na dolnej Równi Krupowej. Po chwili na miejscu potrącenia pojawiły się służby ratunkowe i policja.

– Policjanci zakopiańskiej drogówki na miejscu zdarzenia ustalili, że kierowca jest trzeźwy lecz na jego koncie jest już 16 punktów karnych. Za spowodowane tego zdarzenia drogowego otrzymał mandat w wysokości 2500 zł i kolejnych 10 punktów karnych – zaznacza Roman Wieczorek.

Fot. Policja Zakopane

Redakcja 07.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również