PILNE
Kamery live
prognoza pogody

7. Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej

13 listopada 2021 12:29

Serdecznie zapraszamy solistów oraz duety do udziału w 7. Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej. Przewidziano 3 kategorie wiekowe: Kategoria klasy I-IV; Kategoria klasy V- VIII; Kategoria szkoły średnie. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie utworu o tematyce patriotycznej w formacie mp 4 lub linku do nagrania na youtube.

7. Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej

Jakość nagrania nie może podlegać obróbce studyjnej. Wysłany plik należy oznaczyć: konkurs_patriotyczny_imię_nazwisko_wiek. Na utwory konkursowe czekamy do 30.11.2021 r. pod adresem: [email protected].

Organizatorami konkursu są: Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu oraz Szkoła Podstawowa  nr 1 w Nowym Targu.

Konkurs ma na celu popularyzację pieśni o tematyce patriotycznej, prezentację umiejętności wokalnych uczniów i promocję młodych talentów. Jury konkursowe oceniać będzie: poziom artystyczny utworów; walory głosowe; interpretację. Więcej szczegółów na temat udziału w konkursie znajduje się tutaj.

Wszystkich informacji o konkursie udziela pani Dorota Kret.

Redakcja 13.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również