nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

42. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej

Tak, jak wspominaliśmy na początku czerwca, Wszystkich Państwa, którzy malują, rysują, rzeźbią, haftują, fotografują, a przy tym nie posiadają formalnego wyższego wykształcenia plastycznego, zapraszamy do udziału w 42. edycji Konkursu Amatorskiej Twórczości Plastycznej. Tegoroczny temat Konkursu brzmi „Polskie kwiaty”.

Prace, wykonane w dowolnej technice i formacie, można już składać w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury (Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ), do dnia 15 września 2018, wypełniając przy tym dostępną na miejscu kartę zgłoszenia i uiszczając opłatę rejestracyjną w wysokości 20 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas wernisażu wystawy pokonkursowej, który odbędzie się 13 października 2018 (w sobotę) o godz. 15.00, w głównym holu MOK.

Prace będą oceniane w dwóch kategoriach: sztuki amatorskiej i ludowej, a łączna pula nagród pieniężnych w każdej z kategorii wynosi 2 000 zł. Bliższych informacji udziela kurator konkursu, mgr Anna Gostkiewicz, pod adresem [email protected]. Serdecznie zapraszamy do udziału!

0 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna