Kamery live
prognoza pogody

40-lecie działalności zakopiańskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (zdjęcia)

1 października 2022 13:46

W czwartek 29 września w Kinie Sokół w Zakopanem odbyła się uroczysta gala z udziałem wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno-Wychowawczego oraz uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej wraz z opiekunami oraz przedstawicielami instytucji i firm wspierających działalność stowarzyszenia.

40-lecie działalności zakopiańskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną (zdjęcia)

W trakcie uroczystej gali wręczono specjalne odznaczenia osobom zaangażowanym w pracę na rzecz osób niepełnosprawnych. Otrzymali je Andrzej Sekuradzki, który zapoczątkował tą działalność oraz wszyscy obecni i byli członkowie zarządu oraz komisji rewizyjnej.

Na sali pojawili się przedstawiciele Starostwa Tatrzańskiego z Piotrem Bąkiem i zastępcą Władysławem Filarem na czele.

– Usłyszałem dzisiaj, że mamy święto aniołów. To nie tylko te w górze, ale też tu na ziemi. Są i wam towarzyszą na co dzień. Kiedy patrzę na wasze życie, na wasze działania i to wszystko co za wami oraz przed wami mam wrażenie, że widzę Jezusa na Górze Błogosławieństw. Kiedy On kreślił te błogosławieństwa widział was. Cichych, pokornych i miłosiernych – mówił Władysław Filar, wicestarosta tatrzański.

Redakcja 01.10.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również