Kamery live
prognoza pogody

23 -letni kierowca z Białorusi uderzył w betonowe donice i barierę mostu

30 maja 2022 16:26

Dzisiaj nad ranem w rejonie skrzyżowania ulicy Chałubińskiego i Jagiellońskiej w Zakopanem, doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem kierującego samochodem marki BMW 23- letniego obywatela Białorusi. Jadąc z 23- letnią pasażerką, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył najpierw w betonowe donice, a następnie w barierę mostu nad potokiem Bystra.

23 -letni kierowca z Białorusi uderzył w betonowe donice i barierę mostu
Nie licząc elementów infrastruktury oraz samochodu, w zdarzeniu szczęśliwie nikt nie ucierpiał. Czynności na miejscu wykonywali zakopiańscy policjanci, którzy szybko dowiedli, jaka była przyczyna tego groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego – badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a policjanci wykonali dokumentację niezbędną do prowadzenia postępowania przygotowawczego.
Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do lat dwóch oraz dotkliwe konsekwencje finansowe.
 
KW/KPP Zakopane
 
os 30.05.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również