Kamery live
prognoza pogody

20-latek wspiął się na słup energetyczny i spadł na ziemię

W środę około godziny 20.00 w miejscowości Szlachtowa doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. 20-latek  wspiął się na słup energetyczny, po czym spadł na ziemię z wysokości około 10 metrów. Całą sytuację nagrywał swoim telefonem jego kolega, który twierdzi, że 20-latek zrobił to dla zabawy.

20-latek wspiął się na słup energetyczny i spadł na ziemię

Na pomoc poszkodowanemu ruszył jego znajomy, a  także przejeżdżające obok samochodem osoby postronne, które udzieliły mu pomocy przedmedycznej do czasu przyjazdu karetki pogotowia.

Obrażenia okazały się bardzo poważne, dlatego na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował 20-latka do szpitala. Policjanci z Komisariatu Policji w Krościenku nad Dunajcem wyjaśniają dokładny przebieg i okoliczności tego zdarzenia.

Przestrzegamy wszystkich przed zabawą w pobliżu urządzeń z wysokim napięciem, a także dotykaniem ich i wspinaniem się na takie urządzenia. Może dojść do porażenia prądem, co jest śmiertelnie niebezpieczne – apeluje nowotarska policja.

źródło: KPP Nowy Targ

/os

os 23.06.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Bonni 23:56 23.06.2019

Czy jest na glupote lekarstwo

Zobacz również