Kamery live
prognoza pogody

Zawodnicy NKSW – z pięcioma złotymi medalami Mistrzostw Polski MMA!

12 kwietnia 2022 17:25

W minioną sobotę klub NKSW uczestniczył w Mistrzostwach Polski MMA. Organizatorem było MMA Polska, czyli stowarzyszenie, którego prezesem jest Martin Lewandowski, jeden z włodarzy federacji KSW. Na starcie zameldowało się 360 zawodników z całego kraju. Podhalański Team MMA – w skład którego weszło również dwóch zawodników z Zakopiańskiego Spartakusa prowadzonego przez Łukasza Witosa i Mariusza Kruczka –  wywalczył łącznie aż 5 złotych medali. W sumie zawodnicy z Podhala stoczyli 19 pojedynków, z czego aż 16 – zwycięskich!

Zawodnicy NKSW - z pięcioma złotymi medalami Mistrzostw Polski MMA!

-Uważam to za olbrzymi sukces – mówi trener Wojciech Hoły – Był to kolejny świetny sprawdzian tego, jak rozwijają się nasi podopieczni, zdany celująco. Idziemy w dobrym kierunku. Już wkrótce Babilon MMA w Nowym Targu, który dzięki Miastu Nowy Targ i ogromnej pracy NKSW, który pozyskał partnerów, odbędzie się na hali lodowej już m3 czerwca. A podczas gali znów będziemy mogli podziwiać naszych zawodników.

Złote medale Mistrzostw Polski MMA zdobyli: Andrzej Karkula, Kamil Koziana, Krystian Jarosz, Krzysztof Pitoń i młodziutki Artem z Ukrainy. 

Gratulujemy raz jeszcze i dziękujemy firmom ktore nas wspierają, a bez ktorych nie moglibyśmy realizować naszych sportowych celów: “Gorący Potok” “Dziki Byk” ” Fitness Factory” “Sushi House” “Klub ADHD” “Rent a Car Bukowski” “98 studio tatoo” “Klinika Holistica” “Fabryka Reklamy” “Konrad Hoły Studio” “Kropek Gym” “Ślimak Tynki” “Hotel Bystra” “Serce w Obiektywie” – podkreślają działacze i zawodnicy NKSW. 

Za przygotowanie zawodników w NKSW odpowiedzialni są trenerzy: Sebastian Chmielarczyk, Łukasz Brzeski, Łukasz Książek i Wojciech Hoły. 

mat. nadesłane

os 12.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również