nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

16-17 maja Juwenalia PPWSZ ,,Studencka Hurnawica 2019”

Strona wydarzenia: www.facebook.com/s.hurnawica

 

Już za dwa tygodnie rozpocznie się największe święto kultury studenckiej – czyli Juwenalia! W tym roku  Komitet Organizacyjny Podhalańskich Juwenaliów przygotował ciekawą ofertę spędzenia wolnego czasu przed zbliżającą się sesją egzaminacyjną. Gwarantujemy solidną dawkę dobrej muzyki, sportowe rywalizacje i niezapomniane wrażenia.

W dniu 16 maja zapraszamy całą brać studencką do sportowych zmagań.W trakcie tej imprezy tj. w czwartek na terenie Hali Gorce w Nowym Targu zostanie zorganizowany dzień sportu, podczas którego chętne drużyny będą mogły się zmierzyć w takich dziedzinach sportowych jak : bieg z przeszkodami, koszykówka, piłka nożna lub piłka halowa.

Drugi dzień zapowiada także moc atrakcji: przemarsz korowodu ulicami Nowego Targu,   odebranie kluczy do miasta od Burmistrza Miasta, konkursy ,prezentacje  kół naukowych oraz wspaniały wieczór koncertowy na płycie nowotarskiego rynku. Tegoroczną gwiazdą Juwenaliów będzie producent muzyczny i DJ C-Bool  przy czym to nie jedyna atrakcja jaką zaplanowali organizatorzy. Usłyszymy różne gatunki muzyki: od rocka, poprzez hip-hop do pop-u. Następnie na płycie rynku będziemy się bawić przy bitach nadawanych przez formację Vivoo Music do godz. 24.00.

Już dziś zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy ! Tam trzeba być!

 Informacje dot. Dnia sportowego

Więcej informacji na plakatach i  facebooku.

informacja: PPWSZ

,,Studencka Hurnawica” czyli Podhalańskie Juwenalia już 16-18 maja!

1 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

3 komentarzy

No cóż

17 maja, 2019, o 23:37:42

Skuoda ze mny nie było.

No cóż

17 maja, 2019, o 23:39:04

Szkoda ze mny nie tu ni ma:)

M..Zaskale

18 maja, 2019, o 10:57:40

Błagam niech znów będzie C-Bool I Bosskiego Romana (Drużyna Mistrzow) co był na 17. JARMARKU PODHALAŃSKIM niech będą na tym kolejnym. Nawet jak będzie padało mocno to muszą oni być. Ja pozostanę mimo problemów z pogodą. Bo tylko fani są wytrwali mimo pogody.

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna
array(1) { [0]=> int(62) }