Reklama

Opublikowano

2017-09-27, 15:11

Piłkarze Podhala mają nowego trenera. Zaskakujący wybór

36-letni Janusz Niedźwiedź został nowym trenerem piłkarzy Podhala Nowy Targ. Tym samym zastąpił on Tomasza Kulawika, który w poniedziałek po trzech miesiącach zrezygnował z tej funkcji.

Piłkarze Podhala mają nowego trenera. Zaskakujący wybór

Niedźwiedź to postać znana kibicom podhalańskiej piłki z pracy w Watrze Białka Tatrzańska. Jest reprezentantem młodego pokolenia polskich szkoleniowców. Posiada licencję UEFA PRO, która uprawnia go do pracy w klubach ekstraklasowych.

Jako zawodnik występował m.in. w Amice Wronki, Polonii Olimpii Elbląg, Warcie Poznań, Turze Turów i Warcie Sieradz. Był młodzieżowym reprezentantem Polski w kategoriach u-12 do u-19.

Pracę w roli szkoleniowca rozpoczął w 2008 roku. Przez kolejne lata sprawował funkcję pierwszego trenera kolejno w Olimpii Koło (IV liga), Jarocie Hotel Jarocin (II liga), Radomiaku Radom (II liga), Watrze Białka Tatrzańska (IV liga) i ponownie Jaroty (III liga), z którą rozstał się za porozumieniem stron na początku tego tygodnia.

Wybór Niedźwiedzia na szkoleniowca pierwszej drużyny to zaskakujący – biorąc pod uwagę dotychczasowe wybory - ale i odważny ruch działaczy klubu z Nowego Targu. Wydaje się że osoba z zupełnie z nowym spojrzeniem na drużynę, jest jej teraz najbardziej potrzebna.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.
Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ