Reklama

Opublikowano

2017-10-07, 22:30

Głosuj na MMKS Podhale!

Do 31 października klienci sklepów Tesco będą decydować jaka inicjatywa prospołeczna powinna otrzymać dofinansowanie w programie „Decydujesz, pomagamy”. W naszym mikroregionie głosować można na Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ lub Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Promocji w Jordanowie.

Głosuj na MMKS Podhale!

Gra toczy się grant w wysokości 5000 zł na realizację swojego pomysłu. Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy Podhale Nowy Targ, który kształci młodzież we wszystkich grupach wiekowych w dyscyplinie hokej na lodzie, środki z grantu przeznaczy na zakup sprzętu dla najmłodszych adeptów.

Projekty biorące udział w akcji, muszą dotyczyć takich spraw jak: edukacja, promocja zdrowego stylu życia, rewitalizacja przestrzeni miejskich, czy aktywizacja osób starszych. W sumie do 125 różnych organizacji z terenu całej Polski trafią granty o łącznej wartości 650 tys. zł.

Z poprzednich środków pieniężnych pomagamy.tesco.pl jakie otrzymał  klub MMKS-Podhale zostały zakupione sprzęty hokejowe: kaski hokejowe, spodenki, bodyczki dla najmłodszych dzieciaków, za łączną sumę 5 tys złotych.

Głos można oddać w sklepach Tesco w Nowym Targu i Zakopanem.

Dziękujemy firmie Tesco za okazałą pomoc – nasze dzieciaki, rodzice i kibice odwdzięczą się firmie Tesco zakupami. - czytamy na stronie klubu. 

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.
Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ