Belavskis (prawie) trenerem „Szarotek”

Aleksandrs Belavskis złożył podpis pod listem intencyjnym w sprawie przejęcia roli pierwszego szkoleniowca TatrySki Podhala Nowy Targ. Stosowna umowa ma zostać podpisana w ciągu najbliższych kilku dni.

Porażka na oczach Belavskisa (video)

Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ drugi raz w ciągu tygodnia musieli uznać wyższość Unii Oświęcim. Tym razem „Szarotki” na własnym lodzie przegrały w serii rzutów karnych. Po regulaminowych 60 minutach i 5 minutowej dogrywce wynik był remisowy 3:3.

Legenda łotewskiego hokeja trenerem „Szarotek”?!

Władze TatrySki Podhala Nowy Targ wciąż poszukują następcy Marka Ziętary, który przed dwoma tygodniami zrezygnował z funkcji pierwszego trenera „Szarotek”. Nazwiska potencjalnych kandydatów są owiane tajemnicą, nam jednak udało się ustalić że jednym z nich jest Łotysz Aleksandrs Belavskis.

Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu

W dniu 27 listopada 2017 r. na pływalni w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Szkół Podstawowych w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym. W zawodach wzięły udział Szkoły Podstawowe Nr 2, Nr 3, Nr 4, Nr 5, Nr 6, Nr 11 z terenu Miasta Nowy Targ. S