Reklama
Nowy Targ: w kotlinie zabójczych stężeń (video)

Nowy Targ: w kotlinie zabójczych stężeń (video)

Smog - problem, który każdej zimy wraca jak bumerang, spędzając sen z powiek mieszkańcom Nowego Targu. Z czego wynika? Jak sobie z nim radzić? Jakie działania podjęto do tej pory, a co jeszcze można zrobić, żeby w Nowym Targu można było normalnie oddychać? Zapraszamy do obejrzenia filmowego reportażu. 

Parada gazdowska w Szaflarach (video)

Parada gazdowska w Szaflarach (video)

Po wieloletniej przerwie Parada Gazdowska wróciła do Szaflar. Wydarzenie zgromadziło wielu widzów i uczestników. Było dużo emocji i...wywrotek. 

Przeszczepiony Jarmark (video)

Przeszczepiony Jarmark (video)

Przeniesienie jarmarku w nowe, przestrzenne i dostosowane do handlu miejsce na miarę XXI wieku było dla władz Nowego Targu jednym z najważniejszych osiągnięć minionego roku. Nowa Targowica, o której mówiło się od lat, w 2016 roku stała się faktem. Zapraszamy na filmowy reportaż dokumentujący to wydarzenie, które na trwałe zapisze się w historii miasta.

Nowy Targ - nowe możliwości (video)

Nowy Targ - nowe możliwości (video)

Zapraszamy do obejrzenia spotu przedstawiającego walory naszego miasta, wraz z jego bogatą ofertą handlową, kulturalną i rekreacyjną. Czasami warto przypomnieć sobie w jak pięknym miejscu mieszkamy. 

Noworoczny Koncert Galowy (galeria zdjęć)

Noworoczny Koncert Galowy (galeria zdjęć)

Tradycją stało się już, że powitanie i oficjalne wejście w Nowy Rok nie może obyć się w Nowym Targu bez Noworocznego Koncertu Galowego organizowanego z początkiem stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury. Tym razem nowotarska publiczność miała okazję przenieść się z mroźnego Podhala prosto do słonecznej Italii, dzięki najpiękniejszym ariom operowym wyśpiewanym przez solistów przybyłych prosto z Rzymu. 

Świąteczny jarmark - podsumowanie (video)

Świąteczny jarmark - podsumowanie (video)

Na zakończenie roku i zakończenie grudnia - filmowe podsumowanie Targów Bożonarodzeniowych, które przez trzy tygodnie mijającego miesiąca wzbogacały ofertę handlową i kulturalną miasta, dodając mu świątecznej otoczki. 

Trip Horizons

Trip Horizons

Projekt, stworzony przez naszego redakcyjnego kolegę i wieloletniego montażystę NTVK Konrada Makowskiego, łączy ze sobą trzy pasje: podróże, motoryzację i robienie filmów. To wielka podróżnicza inicjatywa z Podhala, na skalę światową. Zapraszamy ma pierwszą z filmowych relacji z pasjonującej podróży po USA. 

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ