Reklama
Przeszczepiony Jarmark (video)

Przeszczepiony Jarmark (video)

Przeniesienie jarmarku w nowe, przestrzenne i dostosowane do handlu miejsce na miarę XXI wieku było dla władz Nowego Targu jednym z najważniejszych osiągnięć minionego roku. Nowa Targowica, o której mówiło się od lat, w 2016 roku stała się faktem. Zapraszamy na filmowy reportaż dokumentujący to wydarzenie, które na trwałe zapisze się w historii miasta.

Nowy Targ - nowe możliwości (video)

Nowy Targ - nowe możliwości (video)

Zapraszamy do obejrzenia spotu przedstawiającego walory naszego miasta, wraz z jego bogatą ofertą handlową, kulturalną i rekreacyjną. Czasami warto przypomnieć sobie w jak pięknym miejscu mieszkamy. 

Noworoczny Koncert Galowy (galeria zdjęć)

Noworoczny Koncert Galowy (galeria zdjęć)

Tradycją stało się już, że powitanie i oficjalne wejście w Nowy Rok nie może obyć się w Nowym Targu bez Noworocznego Koncertu Galowego organizowanego z początkiem stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury. Tym razem nowotarska publiczność miała okazję przenieść się z mroźnego Podhala prosto do słonecznej Italii, dzięki najpiękniejszym ariom operowym wyśpiewanym przez solistów przybyłych prosto z Rzymu. 

Świąteczny jarmark - podsumowanie (video)

Świąteczny jarmark - podsumowanie (video)

Na zakończenie roku i zakończenie grudnia - filmowe podsumowanie Targów Bożonarodzeniowych, które przez trzy tygodnie mijającego miesiąca wzbogacały ofertę handlową i kulturalną miasta, dodając mu świątecznej otoczki. 

Trip Horizons

Trip Horizons

Projekt, stworzony przez naszego redakcyjnego kolegę i wieloletniego montażystę NTVK Konrada Makowskiego, łączy ze sobą trzy pasje: podróże, motoryzację i robienie filmów. To wielka podróżnicza inicjatywa z Podhala, na skalę światową. Zapraszamy ma pierwszą z filmowych relacji z pasjonującej podróży po USA. 

Wigilia w Mieście (video + galeria)

Wigilia w Mieście (video + galeria)

Jak co roku, Wigilia w Mieście zgromadziła na nowotarskim rynku wielu mieszkańców, którzy wspólnie uczestniczyli w tej pięknej, przedświątecznej tradycji wspólnego kolędowania, podziwiania dziecięcych występów, wzajemnego składania sobie życzeń, łamiąc się chlebem. Było kolorowo, smacznie i bardzo świątecznie. 

„Hyrni” i „Decka z Kunovic” – polsko- czeskie kolędowanie (galeria)

„Hyrni” i „Decka z Kunovic” – polsko- czeskie kolędowanie (galeria)

Święta to radosny czas. Dowiodły tego dwa zespoły w przedświątecznym czasie występujące na scenie MOK-u. W potężnym koncertowym programie zaprezentowały się wszystkie pokolenia „Hyrnych” – od małych po dorosłych – oraz ich goście: czeski zespół „Decka z Kunovic”.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ