Reklama
Co robi turysta w Nowym Targu? - reportaż filmowy

Co robi turysta w Nowym Targu? - reportaż filmowy

Lody, Turbacz, Szlak wokół Tatr. Zimą – narty, latem – wycieczki w Gorce i na rower. Raczej jednodniowy pobyt niż pełnowymiarowy urlop, choć zdarza się, że to właśnie Nowy Targ wybierany jest jako idealna baza noclegowa i wypadowa. Przedstawiamy reportaż filmowy, przybliżający sylwetkę turysty w Nowym Targu.

Filmowa pocztówka z EL'RO w Kieżmarku

Filmowa pocztówka z EL'RO w Kieżmarku

Reprezentacja władz Nowego Targu z burmistrzem Grzegorzem Watychą na czele brała udział w otwarciu 27. Festiwalu Europejskiego Rzemiosła Ludowego EL'RO w Kieżmarku. Jest to najstarszy i najbardziej rozbudowany festiwal tego typu w Europie, imponujący rozmachem, świetną organizacją i mnogością historycznych atrakcji związanych z tradycyjnym rzemiosłem.

Przywitanie lata 2017 - filmowe wspomnienie

Przywitanie lata 2017 - filmowe wspomnienie

Zapraszamy do obejrzenia filmowej relacji z Przywitania lata w Nowym Targu, które odbyło się w dniach 23-24 czerwca 2017 roku. Było dużo świetnej muzyki i dużo dobrej zabawy!

"Szlakiem nowotarskich szkół" (video)

Zapraszamy do obejrzenia najnowszej produkcji filmowej Nowotarskiej Telewizji Kablowej - reportażu, zatytułowanego "Szlakiem nowotarskich szkół", w którym odwiedzamy wszystkie publiczne szkoły podstawowe i gimnazjalne w Nowym Targu oraz rozmawiamy z osobami, które w naszym mieście podejmują kluczowe decyzje w sprawie oświaty. 

Łapsowa Polana - reportażowo (video)

Łapsowa Polana - reportażowo (video)

Od okolic Łapsowej Polany zaczęły się działania obliczone na rozwój ruchu turystycznego w rejonie Nowego Targu. Po latach przerwy, pod opieką nowych dzierżawców i w nowej odsłonie, otwarto tamtejsze schronisko "Koliba", a mocnym punktem, który w przyszłości ma przyciągnąć turystów w tamte rejony, jest wieża widokowa planowana na Polanie Łapsowej Wyżnej.

Nowotarska

Nowotarska "Chatka" - z ogromnym potencjałem i widokami na rozbudowę (video)

Nowotarskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną "Chatka" to wszystkim znana, chwalona i bardzo prężnie działająca już od prawie 30 lat instytucja z ogromnym potencjałem, dużym doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą. Brakiem, który stoi na przeszkodzie w rozwijaniu tego potencjału są jednak warunki lokalowe. Zapraszamy do obejrzenia naszego reportażu na ten temat.

IX Bieg Podhalański - wideoklipowe wspomnienie

IX Bieg Podhalański - wideoklipowe wspomnienie

Przywołajmy wspomnienia niezwykłej atmosfery sztandarowej sportowej imprezy zimowej w Nowym Targu. Wideoklipowa forma, jak chyba żadna inna potrafi oddać emocje i klimat tego typu wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu dokumentującego IX edycję Biegu Podhalańskiego.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ