Reklama

Program lokalny NTvK

"Przegląd Tygodniowy" 26.04.2017

1. Umowy o dofinansowanie transgranicznych projektów – uroczyście podpisane 2. Europa środkowo-wschodnia: o naszych wspólnych dziejach – międzynarodowo, interdyscyplinarnie 3. Święto Bacowskie w Ludźmierzu – wołanie o jedność wokół owczarstwa 4. XXIII Kongres Euroregionu „Tatry” – z wyborem nowych władz 5. Dla klienteli Miejskiej Pływalni – nowe oferty 6. Koncertowo dla Kamila – charytatywna impreza na rzecz młodego nowotarżanina 7. „Dajmy nadzieję” – nowe, pomocne stowarzyszenie 8. W Podhalańskiej Wyższej – goście z Rocky Mountains National Park 9. Uczniowska wizyta w geotermalnej ciepłowni 10. W niedzielę 30. kwietnia – koncert uwielbienia w parkowej altanie. 11. 8. Ks. Dariusz Oko o gender: głęboko destrukcyjna utopia.

"Przegląd Tygodniowy" 19.04.2017

W programie: 1. Święta Wielkanocne – za nami 2. Z Podhala na włoskie stoły – krach w eksporcie jagnięciny 3. W Miejskiej Pływalni – znów problem obsługi ratowniczej 4. Nowotarska Telewizja Kablowa – wśród nowych partnerów Klastra Energii "Zielone Podhale" 5. Podziemna plantacja konopi w Gronkowie – z wejściem przez… szambo 6. W sprawie legalności pawilonu na rynku – odpowiada burmistrz 7. Akcja "Cała Polska czyta dzieciom" – w nowotarskiej "jedenastce" 8. Dwudniowa Międzynarodowa Konferencja – o historii państw Europy Środkowej 9. "Taśmy z górnej półki", czyli nowy cykl z okazji 25-lecia Nowotarskiej Telewizji Kablowej.

"Przegląd Tygodniowy" 12.04.2017

Dziś w programie: 1. W pływalni miejskiej – perturbacje z powodu Legionelli 2. Tragiczny finał poszukiwań 25-latka z Ostrowska 3. W Podhalańskim Szpitalu – kardiologia własna i doposażona 4. Nowotarskie obchody 77. rocznicy zbrodni katyńskiej 5. Kreatywny dzień z jajem – z udziałem dzieci i VIP-ów 6. Targi Wielkanocne – pełne słońca i dobrej zabawy dla całej rodziny 7. Niedziela Palmowa w parafii św. Katarzyny 8. Uczniowie II LO – z główną nagrodą międzynarodowego festiwalu filmowego 9. Świąteczne życzenia od burmistrza Nowego Targu 10. Pożegnanie lodu.

Przegląd Tygodniowy 5.04.2017

Przegląd Tygodniowy 5.04.2017

W programie: 1. Wschodni fragment obwodnicy – w bliskiej perspektywie 2. Kolumbarium na nowotarskim cmentarzu – gotowe już w sierpniu 3. XVI Droga Krzyżowa – z fatimskim przesłaniem 4. Fundacja im. Adama Worwy – bogatsza o niezwykły dar 5. Szkolny strajk objął 7 szkół  6. Na nowotarskim rynku ruszyły Targi Wielkanocne 7. Solaris IV generacji – za rok na naszych trasach? 8. Nowotarskie obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu 9. Festiwal nauki w "metalce" – już po raz jedenasty 10. XIII Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych – prestiżowy i popularny 11. Uczniowie II LO - o lokalnych bohaterach

Przegląd Tygodniowy 29.03.2017

Przegląd Tygodniowy 29.03.2017

W programie: 1. W Ludźmierzu – kolejna „pijana” zbrodnia 2. Marcowa sesja Rady Miasta – z ekologicznymi sprawami 3. W ludźmierskiej bazylice – promocja "Słowa u Gaździny Podhala" 4. Potomkowie żołnierzy AK – walczą o historyczną prawdę  5. Na turnieju wiedzy pożarniczej – coraz więcej młodzieży 6. Owczarki podhalańskie – swojskie, kochane, pracowite 7. W sprawie ruin – zadziałał nadzór, zadziała miasto 8. Ruszyła kampania informacyjna "Stop pożarom traw".

"Przegląd Tygodniowy" 22.03.2017

W programie:
1. Wyrok Sądu Apelacyjnego – już znacznie surowszy dla zabójcy Andrzeja 2. Sejmowa komisja ochrony środowiska – obiecująco o geotermii 3. Opieka medyczna seniorów – bardziej godna, dzięki darom Wielkiej Orkiestry 4. Zakład Gospodarczy Zieleni i Rekreacji – coraz lepiej wyposażony 5. Czternasty raz w Ludźmierzu – rekolekcje z Tischnerowskiego ducha 6. Peru – dla nowotarżan już nieco bardziej znane 7. Dzień Otwarty w nowotarskiej „dwójce" – udany i z dużą frekwencją.

"Przegląd Tygodniowy" 15.03.2017

Dziś w programie: 1. Wicepremier Morawiecki z wizytą w firmie "Wojas" 2. Dla dwóch powiatów – miliony na drogi i usuwanie skutków powodzi 3. Nowy szef Miejskiego Centrum Sportu – zaczął pracę 4. Ścieżki Szlaku wokół Tatr – bogatsze o infrastrukturę 5. Anna Paluch o posiedzeniu komisji sejmowej na Podhalu 6. Elektrofiltry – jeszcze jedna broń w walce ze smogiem 7. Biografia rotmistrza Budarkiewicza – w książce Tadeusza Morawy 8. Przedszkolaki o smogu wiedzą sporo 9. Misterium Męki Pańskiej – przygotowania w toku

Przegląd Tygodniowy 8.03.2017

Przegląd Tygodniowy 8.03.2017

W programie: 1. W walce ze smogiem - miasto sięga po drona 2. Spór o „Ognia” – nie gaśnie po latach 3. W Klastrze Energii – inicjatywy miast i gmin 4. W szlachetnej akcji „Sokoła” – 50 paczek włosów 5. Po zabójstwie Michała Marka – biegnie cykl rozpraw 6. Dla Andrzeja Głodkiewicza: pasje nie znają emerytury 7. Wrzawa wokół płatnych tablic ogłoszeniowych 8. W nowotarskiej dwójce - szkolna karta 9. Zima przymnożyła ruin 10. Nowotarska „Chatka” - z ogromnym potencjałem i planami rozbudowy

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ