Reklama

Program lokalny NTvK

"Przegląd Tygodniowy" 16.08.2017

1. W rocznicę Cudu nad Wisłą - pamiętajmy o tym męstwie 2. IX edycja Pikniku Lotniczego – asy przestworzy Polski i Europy 3. Kolejowy zabytek techniki – za rok odmłodnieje o wiek 4. Na obywatelskie pomysły czeka milion zł 5. Podhalańskie święto koni i Mistrzostwa w Zrywce Drzewa 6. Gdy wyruszamy w plener – borelioza czai się w trawie 7. Zabytkowa ciuchcia zwiastuje renesans kolei 8. Czytanie w altanie – letnia inicjatywa Biblioteki.

"Przegląd Tygodniowy" 09.08.2017

1. Miejskie Centrum Sportu – przed kolejnym wyborem dyrektora 2. Rocznica powstania – wciąż bez jedności 3. Kardynał Macharski – w sercach i w brązie 4. Na odcinku Długiej – generalny remont 5. Dla trucicieli powietrza – dotkliwe kary 6. Zapomniana kwatera żołnierzy cesarstwa i polskości 7. „Podhalanka” z Pieninami pod rękę – pierwsze parkowe porozumienie 8. Niedziela z niedźwiadkiem – nauka miłości do dzikiej przyrody

"Przegląd Tygodniowy" 02.08.2017

1. Rozbiórki na starym szpitalu – pod nową drogę i rewitalizację 2. Strefa Aktywności Gospodarczej – tętni życiem 3. Podhalański Szpital – z pieniędzmi na termomodernizację 4. Budowa Galerii Color Parku – ruszy w sierpniu 5. Segregacja odpadów – według nowych zasad 6. W Nowym Targu – przybywa ulic 7. Kawiarenki na Rynku – w konkursie Modernizacja Roku 2016.

"Przegląd Tygodniowy" 26.07.2017

1. Z dotacji na ekstraligę – część uszczknięta na szkolenia młodzieży 2. Co w Nowym Targu robi turysta? 3. Nasi policjanci – docenieni za profesjonalizm i poświęcenie 4. Nowotarska grupa – w Góralskiej Pielgrzymce na Jasną Górę 5. Z Podhalańskiej Wyższej w świat – kolejny rocznik pielęgniarek  6. II etap Szlaku wokół Tatr – w tym i przyszłym roku 7. Bezpieczeństwo na wodzie – zatapialne w alkoholu 8. Podwójne świętowanie w Kluszkowcach 9. Na nowotarskim lotnisku –Robinsonom nie straszne awarie 

"Przegląd Tygodniowy" 19.07.2017

W programie: 1. Przy remoncie wodociągu – gazowy incydent 2. Góralskie Jadło w Łopusznej – słoneczny jubileusz 3. Polski owczarek nizinny i basenji - zwycięzcami nowotarskich wystaw psów rasowych 4. Podhalański Szpital Specjalistyczny – w sieci i z gwarantowanym ryczałtem 5. Małopolska uchwała antysmogowa – co oznacza dla Kowalskiego? 6. Pod drogę przy starym szpitalu – wyburzenia i wycinka 7. Z koszeniem brzegów Dunajców – miasto czeka na ruch RZGW 8. Św. Jan Kanty z rynku – odmłodnieje jeszcze w tym sezonie! 9. W sprawie skrótu z osiedli do centrum – jeszcze negocjacje… 10. W niedzielę – wszystkie drogi prowadzą do parku.

"Przegląd Tygodniowy" 12.07.2017

W programie: 1. Autobusowe kursy na pograniczu – może już pod koniec roku 2. 27. Festiwal Europejskiego Rzemiosła Ludowego EL'RO w Kieżmarku – z udziałem nowotarskich władz 3. Na skrzyżowaniu Alei z Szaflarską – powstanie lewoskręt 4. W Podhalańskim szpitalu – wkrótce duża i własna kardiologia 5. "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" – wakacyjna akcja prewencyjna Policji 6. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych – zadba i o pieszych 7. Rondo Pileckiego – doczekało się ciekawej aranżacji 8. Wakacje w mieście – nie muszą być nudne!

"Przegląd Tygodniowy" 05.07.2017

W programie: 1. Nowa „zakopianka” nie spowoduje wyburzeń 2. Tegoroczny „Sunderland” – z dwoma wernisażami 3. W powiecie – absolutorium i budżet prorozwojowy 4. Zabytkowa wieża wodna - wkrótce odzyska blask 5. Powiat broni ciszy na Jeziorze 6. W strefie płatnego parkowania – nowe parkomaty 7. Janusz Radgowski – wielkie serce na wózku inwalidzkim 8. II Urodzinowy Piknik Fundacji „Szczęśliwe Jutro”.

"Przegląd Tygodniowy" 28.06.2017

W programie: 1. Będzie dwupasmowa "zakopianka" do Nowego Targu 2. 5-milionowe dofinansowanie dla obwodnicy wschodniej – premią za lata oczekiwań 3. Lato w mieście – oficjalnie powitane! 4. Burmistrz Nowego Targu – z absolutorium za 2016 rok 5. Dla narciarstwa i rekreacji – punkty widokowe i maszyna do zakładania śladu 6. W Gminie Nowy Targ – nowe kilometry ścieżek 7. Obszar preferencyjnych stawek targowych – poczeka na opinię prawną 8. W 17. rocznicę śmierci ks. prof. Tischnera – modlitwa, pamięć, nuta o Ślebodzie 9. Zamiast Sobótek - konkurs na najpiękniejszy wianek.

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ