Reklama
Miejska Orkiestra zakolęduje w Pyzówce

Miejska Orkiestra zakolęduje w Pyzówce

Miejska Orkiestra Dęta zaprasza na koncert świąteczno - noworoczny do Pyzówki. Wyjazdowe spotkanie muzyczne to m.in. podziękowanie zespołu za umundurowanie muzyków.

 

Święto Babci i Dziadka na Kowańcu

Święto Babci i Dziadka na Kowańcu

W niedzielę 17 stycznia w Remizie Ochotniczej Straży Pożarnej na Kowańcu odbył się coroczny Dzień Babci i Dziadka, uroczystość od lat tradycyjnie organizowana przez OSP Nowy Targ i Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II.

Przypowieść o odtajałym sercu

Przypowieść o odtajałym sercu

Raz do roku, w świątecznym czasie, społeczność Gimnazjum Nr 1 zaprasza widzów na spektakl. I zawsze jest to widowisko poruszające wyobraźnię, serce; sięgające głębi sumienia. Adresatem jest każdy z nas.

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek Szkoły Nr 11

Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek Szkoły Nr 11

Corocznie Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu organizuje „Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek”, który ma już w tym roku swoją dziesięcioletnią tradycję. Zorganizowany i dedykowany został seniorom naszych wychowanków z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.

Noworoczne piękno muzyki

Noworoczne piękno muzyki

Nie brakowało na tym koncercie rozmaitości. Było ckliwie i radośnie - czyli jak w filharmonii.

Koncerty Kolęd Chóru

Koncerty Kolęd Chóru "Gorce" w Pacanowie

W dniu 6 stycznia 2016 r.Miejski Nauczycielski Chór "Gorce" wyjechał do Pacanowa i dwukrotnie wystąpił z kolędami : w Bazylice Mniejszej - Sanktuarium Jezusa Konającego, w Europejskim Centrum Bajki im. Koziołka Matołka.

Intershow 2016 zakończony

Intershow 2016 zakończony

Koncert galowy Intershow trwał blisko dwie godziny. Była to niesamowita kompilacja kolorów i radości jaką na scenie prezentowali zwycięzcy Festiwalu.

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ