Reklama

"Na skrzyżowaniu sztuk" 08.11.2017

W programie relacje z trzech wydarzeń z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu: pokonkursowy wernisaż rysunku satyrycznego "Kichanie Mózgu", 3. edycja festiwalu Animuję Moje Miasto oraz Zaduszki poetycko-muzyczne z Muzyką Sfer i poezją Tadeusza Różewicza.

Marta Łapczyńska ze Złotym Krzyżem Małopolski

Marta Łapczyńska ze Złotym Krzyżem Małopolski

Marta Łapczyńska - dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Nowym Targu, założycielka szkolnego big bandu, organizatorka festiwalu big bandów i zespołów rozrywkowych szkół muzycznych I i II stopnia z Małopolski, a także inicjatorka Młodej Filharmonii Podhalańskiej została uhonorowana Złotym Krzyżem Małopolski za zasługi w rozwój orkiestr dętych. Odznaczenie przyznane zostało podczas finałowego koncertu 40. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych "Echo Trombity" w Nowym Sączu. 

Animuję Moje Miasto 2017 - przeszło do historii

Animuję Moje Miasto 2017 - przeszło do historii

Rekordowa frekwencja na warsztatach, sporo nowości, codzienne pokazy i wyjątkowe spotkanie z gościem specjalnym. W niedzielę zakończyła się 3. edycja festiwalu Animuję Moje Miasto. 

Listopadowa Kulturalna Stolica Podhala

Listopadowa Kulturalna Stolica Podhala

Co Miejski Ośrodek Kultury przygotował dla nowotarżan w listopadzie? Kolejna, już listopadowa odsłona Kulturalnej Stolicy Podhala. 

Septyma znów wygrywa!

Septyma znów wygrywa!

Solistki Studia Piosenki „Septyma” Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zostały laureatkami Międzynarodowego Festiwalu w Czechach.

Animuję Miasto 2017 - odsłona druga: warsztaty

Animuję Miasto 2017 - odsłona druga: warsztaty

W drugim dniu festiwalu Animuję Moje Miasto, Miejski Ośrodek Kultury wypełniony był po brzegi zajęciami warsztatowymi: z animacji poklatkowej, plastycznymi oraz fotograficznymi. Nie mogło obyć się też bez pokazów filmowych. 

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ