Reklama
 41. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej

41. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu informuje, że przedłużony jest termin przyjmowania prac na 41. Konkurs Amatorskiej Twórczości Plastycznej. Organizatorzy czekają na Państwa dzieła do 20. października 2017, w MOK w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37, 34-400 Nowy Targ. 

"Na skrzyżowaniu sztuk" 11.10.2017

W programie: 42. Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia oraz "Nikt nie idzie sam do Nieba" - wystawa albertyńska w nowotarskim MOKu .

Międzynarodowy sukces „Septymy”

Międzynarodowy sukces „Septymy”

Dzieci ze Studia Piosenki „Septyma” działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu wzięły udział w prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Anny German w Warszawie.

42. Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia

42. Konkurs Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia

Miejski Ośrodek Kultury przez całą niedzielę tętnił żywym, podhalańskim folklorem, a to za sprawą odbywającej się tam 42. edycji Konkursu Muzyk Podhalańskich im. Tomasza Skupnia. Tegoroczny konkurs przeszedł do historii jako rekordowy - do udziału w nim zgłosiło się 13 muzyk dorosłych, 11 młodzieżowych, aż 21 dziecięcych oraz 9 instrumentalistów.

"Na skrzyżowaniu sztuk" 04.10.2017

W programie: wrześniowy Salon Poezji oraz muzyczne wspomnienie z 17. Jarmarku Podhalańskiego - soliści z towarzyszeniem Orkiestry Obligato w festiwalowym repertuarze. 

Animuję Moje Miasto - poszukiwani wolontariusze!

Animuję Moje Miasto - poszukiwani wolontariusze!

Studio Filmowe Effata Anima poszukuje Wolontariuszy do współpracy przy organizacji 3. edycji ANIMUJĘ MOJE MIASTO! To święto animacji organizowane w Nowym Targu z okazji Międzynarodowego Dnia Animacji. Powstało dzięki szalonej energii i pomysłowości nowotarżan, pokazując wielki wybór krótkometrażowych, inspirujących filmów animowanych z całego świata. Poszukiwani są wolontariusze którzy od 27 do 29 października 2017 r. chcą zaangażować się w to wyjątkowe wydarzenie. Termin przesyłania zgłoszeń: 13 października. 

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ