Reklama

"Na skrzyżowaniu sztuk" 16.08.2017

Zapraszamy na najnowszy program kulturalny, w którym znajdą Państwo relację z promocji książki „Na Giewont się patrzy”.

Wystawa Modeli Redukcyjnych

Wystawa Modeli Redukcyjnych

Zapraszamy Państwa na Wystawę Modeli Redukcyjnych, która będzie prezentowana podczas IX Nowotarskiego Pikniku Lotniczego. Na wystawie będą prezentowane modele w różnych skalach, dioramy oraz dwie makiety architektoniczne.

Niedziela z niedźwiadkiem – nauka miłości do dzikiej przyrody

Niedziela z niedźwiadkiem – nauka miłości do dzikiej przyrody

NOWY TARG. Na fali zainteresowania historyczno-przyrodniczą wystawą „Myśliwi i kłusownicy – dwa oblicza człowieka” w Muzeum Podhalańskim, trzy placówki zaprosiły w minioną niedzielę na piknik edukacyjno-rodzinny. Szkoda tylko, że deszcz przegonił wszystkich z płyty rynku do ratusza.

W „Jatkach” – prof. Rzepka, czyli… sztuka, dowcip, wyobraźnia

W „Jatkach” – prof. Rzepka, czyli… sztuka, dowcip, wyobraźnia

NOWY TARG. Ciepły koloryt, intrygująca kompozycja, to wszystko doprawione szczyptą autoironii, niespożytą wyobraźnią, a do odczytania, odgadnięcia - mnóstwo znaków, symboli, aluzji. Malarstwo profesora krakowskiej ASP – Allana Rzepki, które dzięki współpracy z miechowską placówką BWA zagościło teraz w Galerii „Jatki” – jest zanurzone w kulturowym, literackim i historycznym kontekście. Wystawa obrazów
i rysunków wyjątkowo ciekawego i medialnego twórcy to wydarzenie artystyczne dużej miary.

Czytanie w Altanie

Czytanie w Altanie

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na Letnie Czytanie w Altanie. Nasi pracownicy będą czekać na wszystkie chętne do wspólnego czytania dzieci w Altanie Parku Miejskiego w każdy sierpniowy czwartek w godz od. 11.00 do 12.00.

"Na skrzyżowaniu sztuk" 02.08.2017

W programie: relacja z niedzielnego koncertu w parkowej altanie - tym razem dla mieszkańców wystąpił Piotr "Lupi" Lubertowicz. 

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ