Reklama
Targi Bożonarodzeniowe - otwarcie już w tę niedzielę!

Targi Bożonarodzeniowe - otwarcie już w tę niedzielę!

Już 10 grudnia 2017 (niedziela) o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste, pełne niezwykłych atrakcji otwarcie Targów Bożonarodzeniowych oraz mobilnego lodowiska, które doskonale wprowadzi każdego w cudowny, przedświąteczny nastrój. 

Konkurs

Konkurs "Mój Przyjaciel Miś" rozstrzygnięty!

330 prac wykonanych różnymi technikami nadesłano na zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Nowym Targu konkurs "Mój Przyjaciel Miś". Dziś nastąpiło wręczenie nagród w konkursie.

Baja tylko dla dzieci, Mikołaj - z duchem czasu

Baja tylko dla dzieci, Mikołaj - z duchem czasu

Tego roku miało być bez aluzji, dwuznaczności, niebezpiecznych skojarzeń, mrugnięć okiem, personalnych wycieczek, politycznych konotacji. Po prostu bajka typu bajka – dla dzieci, a nie bardziej dla dorosłych, których często bardziej pasowałoby rózeczką, rózeczką… A że reżyser i autor scenariusza – krakowski aktor, kabareciarz, nieposkromiony lew sceny, Rafał Jędrzejczyk, lubi przygrzmieć rubasznie i z grubej rury – zamiast bajki, bajeczki, była Baja. „Baja na Mikołaja”.

Historia ozdób choinkowych- warsztaty w Muzeum Podhalańskim

Historia ozdób choinkowych- warsztaty w Muzeum Podhalańskim

W dniach od 7-22 grudnia 2017 r. Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego w Nowym Targu oraz Miejski Ośrodek Kultury z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszają na warsztaty pt. Historia ozdób choinkowych podczas, których dzieci poznają historię i genezę ozdób choinkowych, tradycje związane z przystrajaniem drzewka oraz poznają krótkie legendy związane z tym zwyczajem.

Gra edukacyjna dla dzieci i dorosłych

Gra edukacyjna dla dzieci i dorosłych

W ramach projektu pn. "Dziedzictwo materialne i społeczno-kulturowe Nowego Targu i Kieżmarku" została przygotowana gra edukacyjna dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

"Baja na Mikołaja" - czyli VIP-y dzieciom

Mikołajkowy wieczór - który sam w sobie pełen jest czaru, nastroju i zapachu zbliżających się Świąt - ujawnił w Miejskim Ośrodku Kultury całą swoją moc. Wszystko za sprawą premiery wyjątkowego przedstawienia, przygotowanego przez "znanych i lubianych" specjalnie z myślą o najmłodszych. "Baja na Mikołaja" prócz niesienia czystej radości i dobrej, wspólnej zabawy, ma też swoje charytatywne tło. 

Promocja 21.

Promocja 21. "Almanachu Nowotarskiego"

Sala Obrad Urzędu Miasta wypełniła się tłumnie we wtorkowy wieczór, gdzie miała miejsce promocja tegorocznego "Almanachu Nowotarskiego", rozpoczynającego trzecią już dekadę publikacji rocznika. 

Najnowsze wideo

Redakcja nie odpowiada za treść ogłoszeń

Reklama

Reklama

News portal

Informacje z Podhala

  • Dołącz do nas:

Kontakt

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • tel. 18 266 99 00
  • tel. +48 500 044 960

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ